لیست قیمت جت هیتر مرغداری

لیست قیمت جت هیتر مرغداری

لیست قیمت جت هیتر مرغداری

جت هیترهای مرغداری از جمله سیستم های گرمایشی برای مرغداری ها می باشند که در انواع و قدرت های مختلفی طراحی و تولید می شوند. در این مقاله عوامل مؤثر بر قیمت و نحوه قیمت گذاری این دستگاه ها را بررسی می کنیم . در آخر نیز یک لیست قیمت جت هیتر مرغداری برای علاقه مندان به این موضوع را ارائه می دهیم.

عوامل مؤثر بر قیمت

در تعیین قیمت یک جت هیتر مرغدرای عوامل زیادی دخیل است ، هر کدام از این عوامل به نحوی بر کیفیت و قیمت دستگاه تأثیر گذار می باشند. در اینجا مهمترین این عوامل را شرح داده ایم:

  • مواد اولیه و قطعات به کار رفته در ساخت جت هیتر
  • دانش فنی و مهندسی به کار رفته در جت هیتر
  • کارکرد با انواع سوخت ها و دوگانه سوز بودن جت هیترها
  • توانایی و قدرت گرمادهی جت هیتر
  • برند دستگاه

بررسی رابطه بین کیفیت قطعات و قیمت جت هیتر

جت هیترهای مرغداری از قسمت های مختلفی تشکیل می شوند که مهمترین آنها ، بدنه ، کوره ، مشعل ، فن ، تابلو برق و سایر موارد دیگر می باشد. بدنه های استیلی از سایر بدنه ها باکیفیت تر بوده و در نتیجه قیمت بیشتری نیز دارند. از این بدنه ها در ساخت کوره نیز استفاده می شود که مقاومت خاصی نسبت به نوع کوره فولادی دارد. طبیعتا کوره های فولادی کیفیت پایین تر و در نتیجه قیمت پایین تری خواهند داشت. مشعل سوخت رسانی نیز در ساخت جت هیترهای مرغداری تأثیر زیادی بر مصرف سوخت و بازدهی دارد. گونه های ارزان قیمت ، علاوه بر مصرف سوخت زیاد ، بازدهی کمتری دارند. در عوض مشعل های با کیفیت در عین مصرف کم سوخت ، انرژی بیشتری نیز تولید می کنند.

بررسی رابطه بین کیفیت قطعات و قیمت جت هیتر

هر چقدر مشعل باکیفیت تر ، بازدهی دستگاه بیشتر و در نتیجه قیمت بیشتر می شود. کارکرد جت هیترها به کارکرد فن نیز وابسته می باشد. برای همین برخی از تولید کنندگان از فن های باکیفیت و با طول عمر بیشتر استفاده می کنند. وجود تابلو برق در جت هیترهای مرغداری اهمیت زیادی در کارکرد صحیح آن دارد. تابلو برق های رله دار و مجهز به ترموستات و فیوزهای حساس می تواند از افزایش دمای بیش از حد جت هیتر و اتصالات برقی آن جلوگیری کند. مسلما جت هیترهای مجهز به این تابلو برق های اتوماتیک ، به دلیل کیفیت و ایجاد امنیت در دستگاه ، بر قیمت نهایی محصول نیز تأثیر گذار خواهد بود.

دانش فنی و مهندسی به کار رفته در ساخت جت هیتر

همانند بیشتر صنایع ، صنعت ساخت جت هیترها نیز تحت تأثیر دانش و فناوری مدرن قرار گرفته است. در جت هیترهای نسل جدید ، امکانات متعددی نسبت به جت هیترهای قدیمی موجود می باشد که باعث افزایش راندمان آنها شده است. تولید کنندگانی که از این دانش در ساخت جت هیترها بهره برده اند ، ارزش بیشتری نیز برای محصول خود در نظر گرفته اند که کاملا طبیعی و منطقی می باشد.

کارکرد جت هیتر با انواع سوخت : هیترهای باکیفیت توانایی کارکرد با انواع سوخت های گازی و گازوئیلی دارند. گونه های باکیفیت این دستگاه ها می بایست دوگانه سوز نیز می باشد. هر کدام از این موارد بر قیمت نهایی جت هیتر تأثیر گذار خواهد بود.

قدرت گرمادهی جت هیترها : جت هیترها معمولا در انواع مختلفی تولید می شوند. قدرت گرمادهی این دستگاه ها بر اساس گرمایی که تولید می کنند ، برحسب کیلو کالری تعیین می شود. یعنی هرچقدر توان گرمادهی یک جت هیتر بیشتر باشد کیلوکالری بیشتری خواهد داشت. طبیعتا هر چقد توان گرما دهی یک جت هیتر بیشتر باشد ، نسبت به نمونه ضعیف تر ، قیمت بیشتری خواهد داشت.

تأثیر برند بر قیمت دستگاه : برند جت هیتر نیز بر قیمت نهایی محصول تأثیر گذار می باشد. ولی تشخیص یک برند معتبر و محبوب به اطلاعاتی نیاز دارد و صرفا یک محصول گران قیمت نمی تواند برند خوبی داشته باشد.

معمولا وقتی محصولاتی از پس نیازهای بازار به خوبی برمی آیند ، به سرعت در بین مصرف کنندگان محبوب و تبدیل به یک برند نام آشنا می شوند. یکی از عوامل مؤثر در برند شدن یک محصول ، کیفیت عالی آنها می باشد که نهایت رضایت مصرف کننده را کسب می کند.

تشخیص یک برند خوب

یک برند خوب فارغ از قیمت ، دارای ویژگی های زیر می باشد:

  • کیفیت عالی قطعات، بازدهی بالا و عمر مفید طولانی دستگاه
  • گارانتی واقعی و بدون قید و شرط
  • خدمات پس از فروش ارائه شده توسط تولید کننده برای پشتیبانی محصول و تأمین قطعات آن در زمان خرابی
  • معتبر و با سابقه دار بودن تولید کننده
  • ارائه مشاوره قبل از خرید جهت راهنمایی خریداران

جت هیترهای مرغداری ساخت اندیشه سبز

logo

اندیشه سبز بعنوان یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان تجهیزات صنعتی و با بیش از 26 سال فعالیت پیوسته ، یکی از بزرگترین تولید کنندگان جت هیترهای مرغداری می باشد. این کمپانی بیش از 100 نمایندگی در سطح ایران دارد. جت هیترهای مرغداری اندیشه سبز ، حاصل فعالیت و تلاش مستمر این کمانی می باشند که توانسته اند در تولید گرما ، نهایت بازدهی را برای مصرف کننده به ارمغان آورد. این جت هیترهای از قطعات بسیار باکیفیتی ساخته شده که آن را از جت هیترهای موجود در بازار متمایز کرده است. اندیشه سبز با ارائه 24 ماه گارانتی واقعی و بی قید و شرط ، به این جت هیترها ، اصالت آنها را تضمین می کند . همچنین این محصولات دارای 10 سال خدمات پس از فروش نیز می باشند که در صورت مشکل ، قطعه یدکی از طرف اندیشه سبز به مدت 10 سال  ، از گذشت مدت زمان گارانتی آن تولید و تأمین خواهد شد.

اگر در زمینه جت هیترهای مرغداری نیاز به راهنمایی دارید و نمی دانید کدام یک برای شما مناسب خواهد بود ، مشاوران ما صمیمانه آماده ارائه مشاوره رایگان در این زمینه به شما هستند. برای دریافت مشاوره رایگان و خرید جت هیترهای اندیشه سبز با شماره زیر تماس بگیرید.

لیست قیمت جت هیتر مرغداری
4.3 (86.67%) 3 votes
دیدگاه‌ها 0

*
*