معمولاً خرید به چه شکلی
امکان خرید در اندیشه سبز به چندین روش وجود دارد اما متداول ترین نوع خرید ها به صورت آنلاین و آفلاین میباشد.

به جهت خرید آنلاین شما بایستی ابتدا به وب سایت اندیشه سبز به آدرس www.andisheh-sabz.com مراجعه فرمایید سپس محصول مورد نظر را انتخاب کرده و مراحل خرید را ادامه دهید. در نهایت شما به درگاه بانکی متصل خواهید شد و بعد از پرداخت مراحل ارسال محصول به صورت اتوماتیک توسط اندیشه سبز به صورت کاملاً اتوماتیک انجام میگیرد.

اما نوع دوم خرید به صورت آفلاین میباشد بدین صورت که شما با کارشناسان فروش اندیشه سبز تماس گرفته و تمامی سوالات خود را در مورد دستگاه های تولیدی این کارخانه از آنها می پرسید ، شما حتی اگر نمی دانید کدام محصول مناسب کار شما است میتوانید این مورد را از کاشناسان اندیشه سبز بپرسید تا راهنمایی های کامل را انجام دهند. در صورت نیاز کارشناسان ما میتوانند عکس ها و فیلم های بیشتری را برای شما ارسال نمایند تا کاملاً با راندمان دستگاه های تولیدی این کارخانه آشنا شوید.

همچنین شما میتوانید از طریق نمایندگی های این کارخانه در شهرهای مختلف نیز خرید خود را انجام دهید ، کارخانه اندیشه سبز با بیش از 100 نمایندگی در سطح ایران توانسته محصولات خود را در سراسر ایران قابل دسترس نماید. برای دریافت آدرس نمایندگی در شهرهای مختلف ایران میتوانید به این صفحه مراجعه فرمایید.