اخبار شرکت

ارسال عرق گیر 1000 لیتری استیل به شهرستان مراغه

بارگیری یک دستگاه عرق گیری 1000 لیتر به شهرستان مراغه - اندیشه سبز

بارگیری یک دستگاه عرق گیری 1000 لیتر به شهرستان مراغه

این بار نیز، یکی از دستگاه های عرق گیر اندیشه سبز، به سوی استان آذربایجان غربی، شهرستان مراغه روانه گشت. این دستگاه که نوع صنعتی می باشد، یک عرق گیری 1000 لیتری است که به صورت یک پکیج کامل طراحی شده است. قطعات این دستگاه شامل دیگ بخار، دیگ پخت 1000 لیتری، کندانسور آبی، ظرف ذخیره عرق، اسانس گیر و برج خنک کننده سانتریفیوژی می باشد.

با کمک این قطعات، تمام عملیات عرق گیری به صورت کامل انجام شده و عرقی با کیفیت و خلوص بالا به دست می آید. جالب توجه است که تمامی قسمت های نام برده از جنس استیل نگیر غیر مغناطیسی می باشند و هیچ گونه آلودگی و اکسید آهنی به عرق و گلاب وارد نمی سازند. استفاده از متریال استیل در ساخت این دستگاه، علاوه بر بالا بردن کیفیت و تولید عرق بهداشتی، سبب شده است تا هیچ بو و عطر بدی نیز به عرق جذب نشده و عرقیات تولید شده بوی کاملا طبیعی داشته باشند.

لازم به ذکر است که علاوه بر قطعات گفته شده، یک عدد بیدون آلومینیومی، دیگ بخار استیل، کندانسور هوایی و یک عدد ظرف جهت شستشوی گیاه و تخلیه تفاله گیاهان نیز به سفارش خریدار، همراه این دستگاه، ارسال شده است.

سود دهی بالای تولید انواع عرقیات گیاهی و گلاب، تمایل بسیاری از افراد را به خرید دستگاه عرق گیر، افزایش داده است. دستگاه های عرق گیری یا تقطیر، معمولا به انواع مختلفی تقسیم بندی می شوند که در ظرفیت های گوناگون صنعتی و خانگی به فروش می رسند.

لازم به ذکر است که کارخانه اندیشه سبز، از دیرباز اقدام به تولید و عرضه این دستگاه ها می نماید. در هر سال، پیش از رسیدن فصل بهار و قبل از شروع برداشت گیاهان دارویی و برداشت گل محمدی، تعداد زیادی از دستگاه های تقطیر این مجموعه به سراسر کشور و گاه به خارج از مرز های ایران و کشور های همسایه ارسال می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای اطلاع از پاسخ به نظر خود، شماره همراه را در کادر زیر وارد کنید.