اخبار شرکت

ارسال کارخانه یخ قالبی به جزیره زیبای قشم

ارسال کارخانه یخ قالبی به جزیره زیبای قشم - اندیشه سبز

ارسال کارخانه یخ قالبی به جزیره زیبای قشم

کارخانه اندیشه سبز، با تکیه بر تکنولوژی روز دنیا و بهره گیری از دانش مهندسین و کارشناسان خود، موفق به ارسال تجهیزات سرمایشی به سایر نقاط کشور گشته است. این کارخانه یکی از معدود سازندگان انواع یخ ساز قالبی در ظرفیت و تناژ مختلف کشور می باشد. ارسال یخساز 40 قالبی یا کارخانه یخ سازی اندیشه سبز به یکی از بنادر قشم، در آذر ماه 1401 ، یکی از نمونه ارسال های این مجموعه می باشد.

بزرگترین جزیره کشور ایران و خلیج فارس، جزیره قشم بوده که دمای آن گاه به 50 درجه سانتیگراد نیز می رسد. این جزیره در استان هرمزگان واقع شده و سواحل بسیار زیادی دارد. ماهیگیری یکی از مشاغل مهم در این جزیره می باشد و اسکله و لنج های زیادی نیز به این منظور در بنادر قشم احداث شده اند. از این رو نیاز به خرید یخ ساز های پر قدرت نیز در لنج ها احساس می شود.

کارخانه یخ سازی ارسال شده به این شهر، با ظرفیت 40 قالب، دارای بدنه استیل 304 نگیر غیر مغناطیسی بوده که از عایق بندی فوم تزریقی نیز بهره مند گشته است. این یخساز صنعتی، دارای پرکن اتوماتیک، چپه کن و همچنین جرثقیل بوده و هیچ نیازی به نیروی انسانی برای پر کردن مخزن قالب ها و خارج ساختن یخ از دستگاه نمی باشد. شاسی های دستگاه نیز از نوع پروفیل 12*12 با پوشش رنگ کامل می باشند و استحکام کارخانه یخ را چندین برابر ساخته اند. برای ثبت سفارش، دریافت مشاوره رایگان و خرید انواع یخساز با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای اطلاع از پاسخ به نظر خود، شماره همراه را در کادر زیر وارد کنید.