اخبار شرکت

ارسال یخساز 100 قالبی به سفارش حاج محمد خاکساری (معمار)

ارسال یخساز 100قالبی به سفارش حاج محمد خاکساری (معمار) - اندیشه سبز

خرید کارخانه یخ سازی 100 قالبی موقوفه برای مواکب اربعین حسینی

جناب آقای محمد خاکساری (معمار) فرزند حاج محمد جعفر خاکساری، یکی از خیرین فعال شهر مشهد مقدس می باشد. این فرد که متولی پدر بزرگوار خود است، علاوه بر خدمت رسانی به تهی دستان ، وقف زمین، برگزاری مراسمات مذهبی و … یکی از موکب داران استان خراسان رضوی نیز می باشد.

همه ساله تعداد زیادی از زائرین امام هشتم (ع)، از جای جای کشور با پای پیاده به سمت مشهد مقدس روانه می شوند. موکب های زیادی در مسیر این زیارت برپا شده تا به آن ها خدمت گذاری نماید. یکی از این موکب ها، موکب موقوفه حاج محمد خاکساری می باشد. که از فعالیت های آن، می توان به تامین آب سرد و یخ مورد نیاز زائران اربعین حسینی (ع) و شهادت امام رضا (ع) اشاره کرد.

این افراد خیر اندیش در آبان ماه 1401 ، اقدام به خرید کارخانه یخسازی قالبی از کارخانه اندیشه سبز نمودند. این کارخانه یخ سازی به منظور امور خیرخواهانه و خدمات رسانی به موکب های خراسان رضوی سفارشی سازی شده بود.

یخ ساز قالبی وقف شده در این راه، قادر است در هر 12 ساعت 100 قالب یخ بهداشتی تولید نماید. شکل کلی این دستگاه سفارشی سازی شده بود و به دلیل افزایش قدرت و توان تولید یخ، قسمت قالب های دستگاه درون عایق بندی ساندویچ پانل طراحی گشت. در این صورت این کارخانه تولید یخ به راحتی قادر بود در هر دمایی و با صرف کمترین زمان، تعداد زیادی قالب یخ بزرگ تولید نماید.

سیکل تبرید و تجهیزات دستگاه نیز درون پوششی از ورق گالوانیزه با پوشش رنگ قرار گرفت تا طول عمر کارخانه افزایش یابد. قدرت تولید یخ در این کارخانه یخ سازی به گونه است که قادر به تامین یخ مورد نیاز بسیاری از زائران روانه شده به سمت مشهد مقدس باشد.

این کارخانه یخ سازی بزرگ، در اواسط آبان ماه، در کارخانه اندیشه سبز بارگیری شده و به سمت مشهدالرضا ارسال گشت. لازم به ذکر است که شما می توانید این دستگاه یخ ساز را در هر ابعاد و ظرفیت مورد نظر سفارشی سازی نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای اطلاع از پاسخ به نظر خود، شماره همراه را در کادر زیر وارد کنید.