اخبار شرکت

ارسال 3 عدد بخاری و هیتر گلخانه به شهرستان اسفراین

ارسال 3 عدد بخاری و هیتر گلخانه به شهرستان اسفراین - اندیشه سبز

ارسال 3 عدد بخاری و هیتر گلخانه به شهرستان اسفراین

در ابتدای آذر ماه سال 1401 هجری شمسی، یکی از گلخانه داران با پشتکار اسفراینی، کارخانه اندیشه سبز را برای تامین سیستم گرمایش گلخانه های خود انتخاب نمود. جناب آقای مردانی برای گرم نمودن محصولات زراعی خود، سیستم گرمایش همرفتی را برگزیده و به خرید 3 عدد هیتر کابینتی این مجموعه اقدام فرمودند.

هیتر های کابینتی pf 240 هزار کیلو کالری و بخاری 250 هزار کیلو کالری آرارت از انتخاب های ایشان بوده که در کوتاه ترین زمان ممکن در کارخانه اندیشه سبز تولید و به سمت شهرستان اسفراین روانه گشت . این نوع هیتر ها با مشعل گازی، گازوئیلی و یا حتی دو گانه سوز گرمای مطبوعی تولید می نمایند.

در پشت کوره این دستگاه ها فن هایی طراحی شده تا با سرعت و قدرت بالا، تمام گرمای کوره را به درون محیط انتقال دهند. شما می توانید بسته به نوع گلخانه خود، خروجی حرارت هیتر ها را سفارشی سازی نمایید.

شهرستان اسفراین دارای تعداد بسیار زیادی گلخانه تک محصولی یا چند محصل بوده که گاهی دوبار در سال میوه و سبزیجات را به بازار عرضه می نمایند. گفته می شود که بیش از 70 درصد گلخانه های استان خراسان شمالی در این شهرستان واقع شده و اسفراین را به قطب کشت گلخانه ای خراسان شمالی تبدیل ساخته است.

در هر نقطه از کشور که هستید، به راحتی میتوانید با مشاوران مجموعه تماس رفته و از انواع هیتر گلخانه این مجموعه استفاده نمایید. کارشناسان مجموعه اندیشه سبز آماده اند تا به صورت رایگان به شما در انتخاب بهترین سیستم گرمایش گلخانه و سایر محیط ها مشاوره دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای اطلاع از پاسخ به نظر خود، شماره همراه را در کادر زیر وارد کنید.