اخبار شرکت

تجهیز دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 1 و 2 به سنسور SHT 4

تجهیز دستگاخ جوجه کشی ایزی باتور 1 و 2 به سنسور SHT 4 - اندیشه سبز

استفاده از سنسور SHT4 سوییس در ایزی باتور 1 و 2

کارخانه اندیشه سبز، این بار در دستگاه جوجه کشی خانگی ایزی باتور 1 و ایزی باتور 2، از سنسور های دقیق سوئیسی SHT نسل چهارم استفاده نموده است.

تاکنون در اکثر دستگاه های جوجه کشی تولید شده توسط کارخانه اندیشه سبز از سنسور های اس اچ تی نسل سوم سوئیسی استفاده می گشت. این سنسور که همتایی نداشت، یکی از بهترین گزینه ها برای استفاده در دستگاه های جوجه کشی خانگی و صنعتی می باشد.

سنسور دما و رطوبت sht 4 جدیدترین و پیشرفته ترین سنسور از شرکت SENSIRION کشور سوئیس بوده که  به منظور تنظیم دقیق دما و رطوبت مورد استفاده قرار می گیرد.

سنسور SHT 4 دقت بسیار بالایی دارد و کارخانه اندیشه سبز اولین و تنهاترین کارخانه ای است که از این سنسور های با کیفیت بسیار بالا و درجه 1 در  دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 1 و 2 استفاده نموده است. جالب است که بدانید که هر چه نسل سنسور های sht بالا تر رود، قدرت، کیفیت، دقت و دوام آن نیز بالاتر خواهد رفت. به همین جهت، اندیشه سبز، اقدام به جایگرین نمودن SHT نسل سوم با نسل چهارم آن نموده است.

ابعاد حدودی این محصول 1.2 در 1.5 میلیمتر بوده و جایگذاری آن به صورت دستی امکان پذیر نمی باشد. از این رو کارخانه اندیشه سبز، از مونتاژ SMD برای نصب و اتصال آن به دستگاه استفاده نموده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای اطلاع از پاسخ به نظر خود، شماره همراه را در کادر زیر وارد کنید.