اخبار شرکت

صادرات دستگاه جوجه کشی و تجهیزات مرغداری به کردستان عراق

صادرات دستگاه جوجه کشی به کردستان عراق

گروه اندیشه سبز یکی از پیشگامان ساخت تجهیزات مرغداری و دستگاه های جوجه کشی در داخل کشور است. محصولات این گروه به دلیل کیفیت و راندمان بسیار عالی به بیشتر کشورهای همسایه و خاورمیانه ارسال میشوند. در تاریخ ششم تیرماه 1398 بار دیگر محموله ای شامل دستگاه های جوجه کشی ، پر کن و قفس بلدرچین به کشور همسایه ، کردستان عراق صادر شد. اندیشه سبز قبلا نیز به کردستان عراق تجهیزات جوجه کشی صادر کرده است. انتخاب محصولات اندیشه سبز از سوی کشورهای همسایه برای دفعات مکرر ، نشان از کیفیت بالا و راندمان عالی محصولات این گروه صنعتی دارد.

گروه اندیشه سبز با تجربه ای بالغ بر 26 سال فعالیت در عرصه تولید تجهیزات مرغداری ، امروزه توانسته است در پیشبرد اهداف اقتصادی کشور و فراهم نمودن زمینه ایجاد اشتغال و کسب درامد برای افراد قدم های بزرگی بردارد.

اندیشه سبز انواع دستگاه جوجه کشی خانگی ، نیمه صنعتی و صنعتی به تولید می رساند. بهره گیری از تکنولوژی روز و قطعات بسیار با کیفیت ، محصولات گروه اندیشه سبز را به انتخاب اول بیشتر مصرف کنندگان در داخل و کشورهای همسایه و خاورمیانه تبدیل کرده است. دستگاه های جوجه کشی اندیشه سبز ، به دلیل ساختار استاندارد و طراحی هوشمند ، قابل رقابت با بسیاری از برند های معتبر خارجی همچون آرکام کره نیز میباشند. گروه اندیشه سبز به عنوان اولین و بزرگترین تولید کننده تجهیزات مرغداری در داخل کشور ، آماده همکاری برای تولید انبوه و صادرات تجهیزات مرغداری به کشورهای همسایه میباشد.

گروه اندیشه سبز امروزه بیش از 100 نمایندگی فعال در سطح ایران دارد. محصولات اندیشه سبز شامل 12 ماه گارانتی بی قید و شرط و 10 سال خدمات پس از فروش می باشند. شما نیز می توانید به جمع این خانواده بزرگ بپیوندید. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه محصولات اندیشه سبز ، می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل فرمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای اطلاع از پاسخ به نظر خود، شماره همراه را در کادر زیر وارد کنید.