اخبار شرکت

پیام تبریک نوروز 1402 از سوی پرسنل اندیشه سبز

پیام تبریک نوروز 1402 از سوی پرسنل اندیشه سبز

تبریک نوروز 1402 از سوی کارخانه اندیشه سبز به همراهان گرامی

تبریک نوروز 1402 - اندیشه سبز

حمد و سپاس ایزد منان را که در سایه الطاف بی نهایتش، اندیشه سبز مفتخر است تا بار دیگر، نوروز را به شما همراهان عزیز تبریک و تهنیت عرض نماید. حال در آستانه نوروز 1402،  بار دیگر سردی از ایران عزیزمان رخت بر بسته و بهار از گوشه و کنار فرا می رسد. در روزهای پایانی سال، با تمامی فراز و نشیب ها، غم ها و شادی ها، روزهایی سراسر لبخند و آسایش برای شما عزیزان آرزومندیم.

در سال 1401 هجری شمسی، کارخانه اندیشه سبز با تکیه بر تجربیات 3 دهه فعالیت خود و یاری و همراهی شما عزیزان، قدم های ارزشمندی در مسیر توسعه مجموعه برداشته است. در این سال، محصولات زیادی از جمله انواع دستگاه میوه خشک کن، انواع عرق گیر خانگی و صنعتی و تجهیزات گرمایشی، به مجموعه اضافه گشت. همچنین در عرصه جوجه کشی نیز، اندیشه سبز، موفق به تولید دستگاه های جوجه کشی جدید سری هواباتور شد که این تجهیزات در کمترین زمان ممکن، جای خود را در صنعت جوجه کشی پیدا کردند.

از محصولات منحصر به فرد این مجموعه، می توان به دستگاه جوجه کشی جدید آن اشاره نموده که طراحی و قالب سازی این کالا ، به صورت کامل در خارج از کشور صورت پذیرفته و در سال پیش رو، روانه بازار خواهد شد.

افزودن این محصولات به خط تولید، افزایش وسطت محیط کارخانه را نیز می طلبید که به لطف و یاری خداوند، چندین سوله خط تولید و مونتاژ قطعات نیز، به مجموعه اندیشه سبز، اضافه گردید.

در سالهای گذشته به علت همه گیری ویروس کرونا، مجالی برای تثبیت تصویر پایان سال برای این کارخانه نمانده بود. اما در پایان اسفند 1401 هجری شمسی، بار دیگر، تصاویر پرسنل کارخانه اندیشه سبز، به ثبت رسید؛ باشد که در سال ها آینده نیز، این عکس یادآور روزهای خوش گذشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای اطلاع از پاسخ به نظر خود، شماره همراه را در کادر زیر وارد کنید.