اخبار شرکت

خرید سوله جدید برای واحد الکترونیک اندیشه سبز

خرید هشتمین واحد به منظور راه اندازی خط جدید مونتاژ الکترونیک

توسعه کارخانه اندیشه سبز، راه اندازی واحد جدیدی برای خط تولید و مونتاژ قطعات الکترونیکی را می طلبید. از این رو این کارخانه هشتمین واحد خود را در شهرک صنعتی فاز دو توسعه استان آذربایجان غربی خریداری نمود تا واحد الکترونیک را گسترش دهد. این سوله به منظور تولید تمام قطعات الکترونیکی و مونتاژ آن ها آماده بهره برداری می گردد.

سوله شماره 8 مجموعه، دارای دو طبقه مجزا، واحد های مونتاژ، اتاق کنترل کیفیت، اتاق طراحی و از همه مهمتر واحد قرارگیری ماشین آلات  place& pick می باشد. این واحد نیز به منظور مونتاژ SMD  قطعات ، مورد بهره برداری قرار می گیرد.

بردهای استفاده شده در تجهیزات الکترونیکی شامل قطعات بسیاری ریزی می باشند که مونتاژ آن ها به صورت دستی امکان پذیر نیست. در صورتی که برخی از قطعات را به صورت دستی نیز منتاژ نمایید، کیفیت بسیار پایینی خواهد داشت و در نتیجه مشکلات جدی را برای محصول نهایی به وجود خواهد آورد .

از این رو کارخانه اندیشه سبز، اتاق مخصوصی را برای مونتاژ به کمک ربات های place& pick در نظر گرفته است. تا علاوه بر بالا رفتن کیفیت برد های الکترونیکی مونتاژ شده، دستگاه نیز در محیطی ایزوله قرار گیرد. لازم به ذکر است که این مجموعه صنعتی از گذشته تا کنون از این دستگاه به منظور مونتاژ SMD بهره می برد و قطعات حساس برد ، به هیچ عنوان به صورت دستی مونتاژ نمی گردد.

علاوه بر موارد گفته شده، تیم مونتاژ الکترونیک این واحد نیز، بسیار متخصص بوده و دقت بسیار بالایی در مونتاژ تمام قطعات دارند.

بالا رفتن تقاضای بازار و اهمیت بالا بردن سرعت تولید در کارخانه ، سبب شد تا سوله جدید الکترونیک در جوار سوله های قبلی خریداری شده و سپس به کمک تعمیرات، به منظور استفاده آماده گردد. در این واحد جدید، سعی شده تا تمامی امکانات پرسنل الکترونیک و مونتاژ مهیا گردد. همچنین محیطی مناسب برای قرارگیری دستگاه های place& pick مجموعه نیز طرحی گشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای اطلاع از پاسخ به نظر خود، شماره همراه را در کادر زیر وارد کنید.