اخبار شرکت

ارسال شیر سرد کن 200، 300 و 500 لیتری به شهرستان اشنویه

ارسال شیرسردکن به اشنویه - اندیشه سبز

ارسال تجهیزات لبنی کارگاهی به اشنویه – آذربایجان غربی

در فروردین ماه سال 1402 هجری شمسی، 3 عدد دستگاه شیر سرد کن لبنیاتی به همراه یک عدد کره گیر کارگاهی، از کارخانه اندیشه سبز به مقصد شهرستان اشنویه، استان آذربایجان غربی ارسال گشت. تمامی این تجهیزات لبنی، توسط جناب آقای حمزه زاده به منظور تجهیز کارگاه لبنی ایشان، خریداری گشته است.

شیرسردکن لبنیاتی 500 لیتر دو مخزنه، شیر سرد کن 300 لیتری دو مخزن و شیر سردکن 200 لیتر تک مخزن و کره گیر 200 لیتری کارگاهی، از نمونه دستگاه های ارسال شده می باشند.

شیر سرد کن های کارخانه اندیشه سبز، دارای ظرفیت های 100، 200، 300، 500 لیتر تا چند تن بوده که بنا به سفارش، برای شما ارسال می گردد. این شیرسردکن ها که به دو صورت تک مخزن و دو مخزن قابل سفارش می باشند، قادرند شیرگاو، بز، گاومیش و دوغ را به راحتی تا دمای مورد نظر خنک سازند.

سفارش و خرید شیرسردکن به صورت دو مخزنه، به شما این امکان را میدهد تا به راحتی در یک مخزن آن شیر گاو ریخته و مخزن دیگر آن را به دلخواه با شیر دام دیگر یا دوغ پر نمایید. بدین صورت هر دو محصول بدون ایجاد تغییر در طعم و رنگ آن ها، با سرعت بالایی خنک می شوند.

جناب آقای حمزه زاده، در کنار خرید این مجموعه شیر سرد کن و دوغ سرد کن ها، اقدام به خرید کره گیر 200 کیلوگرم کارگاهی نیز نموده است. همان گونه که از نام این محصول پیدا است، به منظور کره گیری از 200 کیلو گرم ماست طراحی شده و راندمان بالایی دارد. این محصول کره گیری به منظور استفاده در کارگاه های لبنیاتی بزرگ با تولید بالا، طراحی گشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای اطلاع از پاسخ به نظر خود، شماره همراه را در کادر زیر وارد کنید.