اخبار شرکت

صادرات جت هیتر دودکش دار به کشور ارمنستان

صادرات جت هیتر دودکش دار به کشور ارمنستان

صنعت گلخانه در کشور ارمنستان روز به روز در حال افزایش و رشد می باشد؛ مرز مشترک این کشور با ایران و همچنین کیفیت تجهیزات گلخانه ای ایرانی سبب شده تا بسیاری از گلخانه داران ارمنستان برای تامین تجهیزات مورد نیاز خود، کارخانه و شرکت های تولید کننده ایرانی را انتخاب نمایند.

کارخانه اندیشه سبز یکی از شرکت های ایرانی بوده که کشور ارمنستان، از گذشته تا کنون، انواع تجهیزات گلخانه ای مورد نیاز خود را از آن خریداری می نماید. هیتر ها و جت هیتر های دودکش دار اندیشه سبز از نمونه تجهیزات گلخانه ای ارسال شده به این کشور می باشند.

در آبان ماه سال 1401 ، 2 عدد جت هیتر دودکش دار تمام استیل دوگانه سوز، به سفارش یکی از گلخانه داران ارمنی ، از استان آذربایجان غربی به مقصد ارمنستان ارسال گشت. پس از بارگیری، این دستگاه ها به پایانه مرزی نوردوز ارسال شد تا سپس برای صادرات به کشور گفته شده آماده گردد.

لازم به ذکر است که جت هیتر دودکش دار این مجموعه، در انواع گازی ، گازوئیلی و دوگانه سوز قابل تولید می باشد . همچنین شما می توانید جنس بدنه و کوره آن را نیز سفارشی سازی نمایید. تابلو برق تمام اتوماتیک دستگاه نیز با استفاده از برق تک فاز یا 3 فاز بنا به سفارش شما طراحی می گردد.

همچنین دودکش موجود بر روی کوره دستگاه، تمام دود و آلاینده حاصل از احتراق را به خارج از محیط کنترل نموده و در نتیجه این محصول گرمای پاک تولید می نماید. لازم به ذکر است که این گرمای پاک ، توسط فن پر قدرت به درون محیط هدایت می شود.

علاوه بر موارد گفته شده، این بخاری موشکی دودکش دار، دارای 12 ماه ضمانت نامه طلایی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد. به این صورت خیال خریدار بابت تامین قطعات یدکی آن راحت خواهد بود. برای خرید جت هیتر دودکش دار و بدون دودکش اندیشه سبز کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای اطلاع از پاسخ به نظر خود، شماره همراه را در کادر زیر وارد کنید.