اخبار شرکت

ارسال هیتر 320 هزار به مقصد کشور عراق

ارسال هیتر 320 هزار به مقصد کشور عراق - اندیشه سبز

بارگیری 4 عدد هیتر 320 هزار کیلوکالری به سفارش عراق

زمستان سال 1401 هجری شمسی با ارسال هیتر ها و سیستم های گرمایشی اندیشه سبز به سایر کشور ها آغازشد. یک نمونه از این ارسال ها، ازسال 4 عدد بخاری گلخانه  به مقصد عراق بوده که هر کدام ظرفیتی برابر با 320 هزار کیلو کالری در ساعت دارند. همچنین به همراه این دستگاه ها، 6 عدد مشعل با سوخت های متفاوت نیز ارسال گشت.

لازم به ذکر است که هیتر 320 هزار کیلو کالری این مجموعه می تواند با سوخت گاز، گازوئیل و یا حتی به صورت دوگانه سوز نیز گرمای مورد نیاز ما را تامین سازد. علاوه بر آن شما می توانید این دستگاه را با کوره ای از جنس استیل یا فولاد سفارشی سازی نمایید.

از دیگر ویژگی های این محصول، قابلیت سفارشی سازی محل خروجی هوای گرم می باشد. به عنوان مثال، جناب دکتر زیرکی که سفارش دهنده این محصول برای کشور عراق می باشند، هر چهار عدد بخاری را با خروج هوای گرم از بالا سفارش دادند. در صورتی که شما می توانید خروجی هوای گرم بخاری را از کنار یا در بعضی از موارد از زیر دستگاه نیز انتخاب نمایید.

هیتر های 320 هزار کیلو کالری اندیشه سبز تنها یک نمونه از تجهیزات صادر شده به سایر کشور ها می باشد. در ماه های گذشته انواع سردخانه جسد، یخ ساز قالبی، جت هیتر، انواع دستگاه جوجه کشی و … نیز به کشور های ارمنستان، افغانستان و سایر شهر های ایران نیز ارسال گشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای اطلاع از پاسخ به نظر خود، شماره همراه را در کادر زیر وارد کنید.