اخبار شرکت

ارسال دستگاه عرق گیر 1500 کیلوگرمی به کشور امارات

ارسال عرق گیر 1500 برای امارات - اندیشه سبز

صادرات عرق گیری صنعتی اندیشه سبز به امارات


در بهمن ماه 1401 هجری شمسی، بار دیگر تجهیزات تولید شده توسط کارخانه اندیشه سبز، به خارج از مرزها، صادر گشت. در این تاریخ، جناب آقای خطیر از کشور امارات متحده عربی، اقدام به خرید یک دستگاه عرق گیری صنعتی 1500 لیتر اندیشه سبز نمود.

این دستگاه عرق گیری، ظرفیتی برابر با 1500 لیتر داشته و به تجهیزاتی از جمله دیگ بخار، دیگ پخت، کندانسور خنک کننده، ظرف جمع آوری عرق و اسانس مجهز می باشد. علاوه بر آن، خریدار این دستگاه به منظور راحتی کار با آن، این دیگ تقطیر را به همراه یک عدد جرثقیل سفارشی سازی نمودند.

طراحی جرثقیل در کنار دیگ پخت دستگاه سبب شده تا پیش از کار با دستگاه به راحتی بتوانید آن را شستشو دهید. همچنین پس از اتمام کار عرق و گلاب گیری می توانید با کمک جرثقیل، دیگ پخت را واژگون نموده تا تمام تفاله های گیاه باقی مانده درون آن، خارج گردند. وزن این دیگ بالا بوده و به راحتی نمیتوان آن را بدون کمک جرثقیل جابجا نمود.

علاوه بر تمامی موارد گفته شده، این محصول تماما از جنس استیل ساخته شده تا در برابر زنگ زدگی و ضربه مقاوم باشد. استفاده از استیل 304 در ساخت دیگ پخت و کندانسور محصول سبب شده تا عرق تولیدی آن، بسیار بهداشتی و با کیفیت باشد.

معمولا به همراه این دستگاه، یک عدد کولینگ تاور آبی به منظور خنک سازی کندانسور ارسال می شود. اما به دلیل شرجی بودن آب و هوای کشور امارات، این دستگاه بدون کولینگ تاور سفارش داده شده تا در مقصد، به یک کندانسور بزرگ هوایی متصل گردد.

علاوه بر موارد گفته شده، شما با خرید عرق گیری اندیشه سبز از 12 ماه ضمانت نامه این محصولات صنعتی و خانگی برخوردار خواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای اطلاع از پاسخ به نظر خود، شماره همراه را در کادر زیر وارد کنید.