اخبار شرکت

طراحی دستگاه جوجه کشی easy bator 8

جلسه هشتم طراحی دستگاه جوجه کشی خانگی ایزی باتور 8 - اندیشه سبز

جلسه هشتم طراحی دستگاه جوجه کشی خانگی ایزی باتور 8

کارخانه اندیشه سبز، در سال 1401 بار دیگر اقدام به طراحی نمونه دیگری از دستگاه های جوجه کشی ایزی باتور نموده است. این کارخانه در گذشته نیز ماشین جوجه کشی خانگی ایزی باتور 1، 2، 3، 4 ، 5 و 6 را به طور کاملا اختصاصی طراحی نمود. تمام دستگاه های نام برده شده، به صورت انبوه تولید گشته و در بازار های داخلی و خارجی عرضه شده اند.

جلسه هشتم طراحی دستگاه جوجه کشی خانگی ایزی باتور 8 عکس چهارم - اندیشه سبز

اما دستگاه خانگی easy bator 8 ، نمونه دیگری از این محصولات بوده که توسط مهندسین مجموعه اندیشه سبز، در دست طراحی و آزمایش می باشد. این کارخانه با تولیدات گسترده و پیشرفته خود، به بزرگترین کارخانه محصولات جوجه کشی خاورمیانه تبدیل گشته است.

ماشین آلات خانگی و صنعتی این گروه، در اقسا نقاط ایران و بسیاری از کشور های همسایه، مشغول به کار بوده و به منظور راه اندازی کسب کارهای کوچک و بزرگ، مورد استفاده قرار می گیرند. حال در طی این هشت جلسه، طراحی هشتمین نمونه از دستگاه جوجه کشی خانگی اندیشه سبز نیز رقم خورد.

جلسات متعددی به منظور طراحی دقیق این دستگاه بر گذارشده که تاکنون در مورد شکل ظاهری نهایی، سنسور های دما و رطوبت دستگاه، نحوه عملکرد و ظرفیت آن تصمیماتی اتخاذ گشته است.

در ماه های گذشته نیز بیش از 900 دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 2 این مجموعه، به خارج از مرزها و کشور افغانستان ارسال گشت که تنهای یک نمونه از صادرات دستگاه جوجه کشی ایرانی بود. حال باید منتظر ماند تا بینیم ایزی باتور 8 جای خود را در دل مردم کدام کشورها باز می کند.

منتظر خبر های جدیدی از ساخت و تولید این نمونه دستگاه جوجه کشی خانگی باشید.

جلسه هشتم طراحی دستگاه جوجه کشی خانگی ایزی باتور 8 عکس اول - اندیشه سبز جلسه هشتم طراحی دستگاه جوجه کشی خانگی ایزی باتور 8 عکس دوم - اندیشه سبز جلسه هشتم طراحی دستگاه جوجه کشی خانگی ایزی باتور 8 عکس سوم - اندیشه سبز

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای اطلاع از پاسخ به نظر خود، شماره همراه را در کادر زیر وارد کنید.