اخبار شرکت

جدیدترین نسل دستگاه جوجه کشی طراحی و تولید شد!

جدید ترین نسل دستگاه های جوجه کشی گروه صنعتی اسکندری - اندیشه سبز

جدید ترین دستگاه جوجه کشی گروه صنعتی اسکندری

بار دیگر گروه صنعتی اسکندری، اقدام به تولید دستگاه جوجه کشی با طراحی بسیار متفاوت نموده است. این دستگاه که حاصل ماه ها تلاش مهندسین ایرانی و خارجی می باشد، به نسل جدید دستگاه های جوجه کشی این کارخانه مبدل گشته است.

دستگاه جوجه کشی جدید اندیشه سبز

طراحی و قالب سازی این محصول در خارج از کشور انجام شده است و همینطور  قالب سازی آن نیز در خارج از مرزهای کشور، صورت پذیرفته است. بنابراین، دستگاه جوجه کشی مذکور، اولین دستگاه از سری محصولات گروه صنعتی اسکندری می باشد که با طراحی خارجی تولید خواهد شد.

جالب است بدانید که این قالب سازی، به جهت تولید یک میلیون قطعه در طی 15 سال انجام پذیرفته و هزینه ای بالغ بر 90 هزار دلار، برای کارخانه در برداشته است. در ساخت تک تک قطعات این دستگاه جوجه کشی نوین، از تجهیزات بسیار با کیفیت  استفاده شده است و نوید عرضه دستگاهی با راندمان بالا را به ایرانیان عزیز می دهد.

لازم به ذکر است که داخل این دستگاه جوجه کشی جدید از 2 عدد شانه دوار و 2 عدد شانه معمولی بهره گرفته شده است. با توجه به طراحی منحصر به فرد دستگاه، انتظار می رود تا این محصول نیز همانند سایر فعالیت های کارخانه ، سبب رشد چشم گیری در صنعت جوجه کشی کشور گردد.

دستگاه جوجه کشی کارخانه اندیشه سبز

جدیدترین دستگاه جوجه کشی گروه صنعتی اسکندری - اندیشه سبز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای اطلاع از پاسخ به نظر خود، شماره همراه را در کادر زیر وارد کنید.