اخبار شرکت

ارسال 11 عدد بخاری موشکی دودکش دار به کشور ارمنستان

ارسال 11 عدد بخاری موشکی دودکش دار به کشور ارمنستان - اندیشه سبز

خرید 11 عدد جت هیتر دودکش دار توسط کشور ارمنستان

این بار نیز اندیشه سبز پا به فراتر از مرز ها گذاشت و در دی ماه 1401 ، تعدادی از جت هیترهای دودکش دار ساخته شده توسط این کارخانه به سمت کشور ارمنستان روانه گشت. بار دیگر جناب آقای تبار از کشور ارمنستان، 11 عدد هیتر جت دودکش دار کارخانه اندیشه سبز را خریداری نمودند.

این جت هیتر دودکش دار دارای قدرت گرمایشی 110 هزار کیلو کالری بوده و به صورت گازسوز، گازوئیل سوز و دوگانه قابل سفارش و خرید می باشند. گلخانه داران کشور ارمنستان در سال های اخیر، یکی از خریداران ثابت هیتر و جت هیتر های تولید شده توسط کارخانه های ایرانی علی الخصوص کارخانه اندیشه سبز می باشند.

این گلخانه داران، با نصب جت هیتر دودکش دار گلخانه علاوه بر تولید گرمای پاک این دستگاه، از حداکثر فضای گلخانه نیز به منظور کشت محصولات بهره می برند. جت هیتر های 110 هزار کیلو کالری اندیشه سبز به قلاب های مستحکمی مجهز بوده و به راحتی به سقف گلخانه متصل می گردند.

از این رو محیط بسیار کمی اشغال نموده و از طرف دیگر تمام آلاینده های تولیدی از این هیتر نیز از طریق دودکش آن به محیط خارج منتقل می گردد. راندمان بالا، مصرف کم، ضمانت منامه یک ساله و کیفیت بالای این تجهیزات سرمایشی سبب شده تا محبوبیت بسیار زیادی در میان صاحبان گلخانه پیدا نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای اطلاع از پاسخ به نظر خود، شماره همراه را در کادر زیر وارد کنید.