اخبار شرکت

ارسال 3 عدد بخاری گلخانه به شهرستان چناران

ارسال 3 عدد بخاری گلخانه به شهرستان چناران - اندیشه سبز

خرید 3 عدد هیتر گلخانه توسط گلخانه داران چناران

در دی ماه 1401 هجری شمسی، 3 عدد بخاری گلخانه با ظرفیت گرمایشی 240 هزار کیلو کالری به مقصد شهرستان چناران، استان خراسان رضوی ارسال گشت. لازم به ذکر است که این هیتر ها توسط شرکت کشت و صنعت رویش طلایی سفارشی سازی شده بود که این شرکت در ماه گذشته نیز، اقدام به خرید 3 عدد هیتر گلخانه از کارخانه اندیشه سبز نمودند.

شهرستان چناران در فاصله 70 کیلومتری از مشهد مقدس قرار گرفته و یکی از قطب های تولید توت فرنگی و زعفران کشور می باشد. آب و هوای معتدل این شهرستان زیبا، سبب شده تا بیشتر افراد در آن به احداث گلخانه و کشت و پرورش انواع گیاهان و میوه ها بپردازند.

همین امر نیز سبب شده تا نیاز این شهر به انواع بخاری گلخانه و سیستم های گرمایشی افزایش یابد. کیفیت قطعات و ضمانت نامه طلایی کارخانه اندیشه سبز، بسیاری از گلخانه داران خراسانی را ترغیب ساخته تا برای تامین گرمایش مورد نیاز گلخانه خود، از تجهیزات گرمایشی و همچنین فن تهویه گلخانه اندیشه سبز استفاده نمایند.

شرکت کشت و صنعت روی طلایی نیز که یکی از شرکت های با نام مشغول به فعالیت های کشاورزی است، تاکنون تعداد زیادی از سیستم های گرمایشی گلخانه از جمله هیتر کابینتی 240 هزار کیلو کالری اندیشه سبز را خریداری نموده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای اطلاع از پاسخ به نظر خود، شماره همراه را در کادر زیر وارد کنید.