اخبار شرکت

ارسال سردخانه جسد به شهرستان شاهین دژ – روستای نجار

ارسال سردخانه جسد 2 کابینه به شاهین دژ - اندیشه سبز

بارگیری سردخانه جسد به مقصد روستای نجار

یکی از تجهیزات برودتی تولید شده توسط کارخانه اندیشه سبز، انواع سردخانه جسد این مجموعه می باشد. در آبان ماه 1401 ، به سفارش روستای نجار استان آذربایجان غربی، شهرستان شاهین دژ، سردخانه جسد 2 کابین این کارخانه تولید و به این مقصد ارسال گشت.

سردخانه جسد، کابینی است که به منظور نگهداری جسد میت تا زمان دفن کاربرد دارد. از این دستگاه در بیمارستان ها، سردخانه ها، غسالخانه ها، آرامستان ها و … استفاده می گردد. امروزه یکی از تجهیزات بسیار ضروری برای هر روستا و بخش به دور از شهر، سردخانه های جسد سیار می باشند.

خرید سردخانه جسد برای روستا ها، و تجهیز آن ها به این دستگاه، سبب شده تا در هنگام بروز مصیب، خانواده عزادار بدون عجله و با صرف وقت بیشتری بتوانند مراسمات مورد نظر خود را برگزار نمایند. در صورتی که در یک روستای دور از شهر سردخانه میت تعبیه نشده باشد، صاحبان عزا مجبور به تدفین هرچه سریع تر فرد از دست رفته خواهند بود.

از این رو توصیه می گردد خیرین عزیز، به وقف این دستگاه به روستاها نیز توجه نمایند. در مقاله ضرورت خرید سردخانه برای روستا، دلایل اهمیت خرید این تجهیزات برای مناطق دور از شهر بررسی شده است.

این سردخانه دارای بدنه داخلی و خارجی از جنس استیل بوده و سیکل تبرید بسیار پر قدرتی دارد. سردخانه دو کابین خریداری شده، دارای برانکارد های متحرک بوده و همچنین کاملا قابل شستشو می باشد. در کف هر دو کابین دستگاه، کف شور به منظور خروج آب پس از شستشو واقع شده است.

استفاده از سردخانه میت در روستای نجار، سبب شده تا در هنگام اتفاقات ناگوار و فوت یکی از عزیزان، نیازی به هزینه های بسیار بالا به جهت ارسال میت به شهرستان نباشد. بنابراین علاوه بر کاهش هزینه های مراسم تدفین، نیازی به رفت و آمد به شهر نیز نخواهد بود.

2 thoughts on “ارسال سردخانه جسد به شهرستان شاهین دژ – روستای نجار

  1. ناشناس گفت:

    ازخیرین اهل نجار بسیارسپاسگزارم

    1. Admin گفت:

      درود بر ایشان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای اطلاع از پاسخ به نظر خود، شماره همراه را در کادر زیر وارد کنید.