اخبار شرکت

ارسال دو دستگاه عرق گیری و میوه خشک کن نیمه صنعتی به آباده

اراسل عرق گیر و میوه خشک کن به آباده - اندیشه سبز

بارگیری میوه خشک کن و دستگاه عرق گیر به مقصد آباده – استان فارس


در این ویدئو، شما شاهد بارگیری و ارسال دو عدد دستگاه نیمه صنعتی به شهرستان آباده استان فارس می باشید. این بارگیری شامل یک پکیج کامل دستگاه عرق گیری 400 لیتری و یک کابین میوه خشک کن 30 کشو به مقصد گفته شده می باشد.

جناب آقای پور اکبری که سفارش دهنده این دستگاه ها می باشند، قصد راه اندازی کسب و کار تولید عرقیات گیاهی و تولید میوه و سبزی خشک دارند. از این رو اقدام به خرید عرق گیر 400 لیتری و یک دستگاه میوه خشک کن 30 کابین کارگاهی نموده اند.

کارخانه اندیشه سبز، محصولات نامبرده شده را در ظرفیت ها، ابعاد، قیمت ها و کاربرد های متنوع تولید می نماید. کابین های میوه خشک کن این کارخانه از 10 سینی تا بیش از 100 سینی تولید شده و به بازار عرضه می گردد. همچنین دستگاه تقطیر و عرق گیری اندیشه سبز نیز دارای ظرفیت 10 لیتر تا 1500 لیتر می باشند.

این تنوع در ظرفیت سبب شده است تا تمامی افراد برای تمام کاربرد ها اعم از کاربرد خانگی، کارگاهی، نیمه صنتعی و صنعتی، بتوانند از میان این دستگاه ها، بهترین آن را برگزینند.

دستگاه عرق گیری نیمه صنعتی و صنعتی اندیشه سبز با بدنه ای از جنس استیل نگیر غیر مغناطیسی ساخته می شوند. این دستگاه ها به همراه تجهیزاتی از جمله دیگ بخار، دیگ پخت، کندانسور، کولینگ تاور و ظرف ذخیره عرق و اسانس گیر، به فروش می رسند. از این جهت عرق گیر های خانگی و صنعتی کارخانه اندیشه سبز، پکیجی کامل بوده و برای استفاده از آن ها به وسیله دیگری نیاز نخواهد بود.

میوه خشک کن های این مجموعه نیز در انواع مختلف استیل و ورق گالوانیزه با پوشش رنگ الکترواستاتیک تولید می شوند. سوخت مصرفی این محصولات بسته به سفارش شما، برق یا گاز شهری بوده و به راحتی قادرند در کمترین زمان ممکن، انواع میوه و سبزی را خشک نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای اطلاع از پاسخ به نظر خود، شماره همراه را در کادر زیر وارد کنید.