اخبار شرکت

ارسال هیتر و بخاری گلخانه به شهرستان رباط کریم

ارسال هیتر گلخانه ای 320 هزار به رباط کریم - اندیشه سبز

بارگیری هیتر 320000Kcal به مقصد رباط کریم – استان تهران

این بار یکی از گلخانه داران شهرستان رباط کریم ، تجهیزات گلخانه کارخانه اندیشه سبز را به منظور تامین گرمایش انتخاب نموده است. بارگیری 2 عدد هیتر 320 هزار کیلو کالری ، در آذر ماه سال 1401 هجری شمسی از محل این کارخانه به مقصد استان تهران انجام شد.

شما می توانید انواع مشعل گازسوز، گازوئیل سوز و دوگانه سوز را به این دستگاه نصب نموده و از گرمای پاک آن لذت ببرید . لازم به ذکر است که در صورت سفارش شما، مشعل مورد نظر نیز به همراه دستگاه ارسال خواهد گشت.

نحوه تامین گرمایش هیتر کابینتی 320 هزار ، به این صورت است که شعله مشعل حرارت بالایی را به درون کوره استیل یا فولادی 3 پاس دستگاه هدایت می سازد. سپس کوره بسیار داغ شده و فن های قرار گرفته در کنار یا بالای کوره، باد خنک را به سمت آن هدایت می سازند. این باد نیز با برخورد با دیگ، داغ شده و به درون گلخانه منتقل می گردد.

آلاینده های حاصل از احتراق سوخت درون کوره به سمت دودکش دستگاه هدایت شده و کاملا از گلخانه خارج می گردند. درنتیجه هیچ نگرانی بابت آسیب رسیدن به محصولات زیر کشت توسط این دود ها وجود نخواهد داشت. از این رو به این هیتر گلخانه، کوره هوای گرم پاک نیز گفته می شود.

مزیت دیگر این بخاری گلخانه نسبت به سایر نمونه های موجود در بازار، بهره مندی آن از یک تابلو برق تمام اتوماتیک می باشد. این تابلو برق علاوه بر سیستم ایمنی چند لایه و با کیفیت، قابلیت تنظیم و کنترل دستگاه را دارد. تنها کافی است ترموستات محیطی را در دمای مورد نظر تنظیم نموده تا تابلو برق دستگاه، دمای محیط را کنترل نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای اطلاع از پاسخ به نظر خود، شماره همراه را در کادر زیر وارد کنید.