اخبار شرکت

ارسال بخاری گلخانه به شهرستان جلفا

ارسال هیتر 320 هزار به مقص جلفا آقای تقی خلیلی - اندیشه سبز

ارسال بخاری گلخانه به شهرستان جلفا

این بار هیتر گلخانه اندیشه سبز، به استان همجوار این کارخانه و در نزدیکی مرز ایران و جمهوری آذربایجان و ارمنستان روانه گشت. در این متن به بررسی جزئیات 2 هیتر گلخانه ارسالی از کارخانه اندیشه سبز به شهرستان جلفا، استان آذربایجان شرقی پرداخته می شود.

در آبان ماه 1401 ، جناب آقای تقی خلیلی، اقدام به خرید 2 عدد بخاری گلخانه 320 هزار کیلو کالری اندیشه سبز، به جهت تامین گرمایش گلخانه های زیر کشت خود نمود. هر دوی این هیتر ها به همراه مشعل های گاز سوز سفارش داده شده بود که به تابلو برق تمام اتوماتیک نیز مجهز بودند.

بخاری گلخانه 320 هزار کیلو کالری ، یک نمونه از هیتر های کابینتی این مجموعه بوده که در سه نوع گاز سوز، گازوئیلی و همچنین دو گانه سوز تولید می گردد. این دستگاه قابلیت سفارش به همراه مشعل و بدون مشعل را داشته که جناب آقای خلیلی آن ها را به همراه مشعل گازی سفارش داده اند.

در پشت، زیر یا بالای این محصول، فن های قدرتمندی طراحی می گردد تا تمام گرمای کوره را به درون گلخانه شما هدایت سازد. شما می توانید بسته به نیاز خود محل قرارگیری فن ها و محل قرارگیری خروجی هوای گرم دستگاه و تعداد آن را سفارشی سازی نمایید. همچنین بسته به خواست شما، کوره و رادیاتور این بخاری بزرگ گلخانه، از جنس استیل یا فولاد مقاوم ساخته می گردد.

کارخانه اندیشه سبز، نزدیک به 30 سال تجربه تولید و طراحی نمونه های مختلف این دستگاه را داشته و تا کنون هیتر های گلخانه با قدرت، 50000، 110 هزار ، 220 هزار، 240 هزار ، 250 و 320 هزار کیلو کالری با سوخت مصرفی متنوع تولید نموده است.

به جهت مشاهده انواع بخاری گلخانه اندیشه سبز کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای اطلاع از پاسخ به نظر خود، شماره همراه را در کادر زیر وارد کنید.