اخبار شرکت

ارسال هیتر 250 هزار کیلو کالری اندیشه سبز به میاندوآب

ارسال هیتر 250 هزار کیلو کالری اندیشه سبز به میاندوآب - اندیشه سبز

ارسال هیتر گلخانه به شهرستان میاندوآب استان آذربایجان غربی

سه عدد هیتر آرارات 250 هزار کیلو کالری اندیشه سبز در آذر ماه 1401 به سمت شهرستان میاندوآب روانه شد. میاندوآب یکی از شهرستان های استان آذربایجان غربی است، که از مناطق سردسیر کشور می باشد. در این شهرستان که میان دو رود پر آب سیمینه رود و زرینه رود قرار گرفته است، انواع محصولات کشاورزی از جمله گوجه، خیار، سیب، سبزیجات و … به صورت انبوه کشت می گردند.

همچنین این شهرستان از نظر کشت محصولات کشاورزی نیز، چهارمین دشت بزرگ ایران را دارا بوده و پس از ارومیه، بزرگترین قطب کشاورزی استان آذربایجان غربی می باشد.

از این رو کشت و پرورش انواع گیاهان و صیفی جات در این شهرستان زیبا رواج دارد. کارخانه اندیشه سبز مفتخر است که یکی از گلخانه داران موفق این شهر، اقدام به خرید 3 عدد بخاری کابینتی گلخانه 250 هزار این کارخانه نموده که این تجهیزات گرمایشی قادرند با سوخت گاز، گازوئیل و یا به صورت دوگانه سوز نیز حرارت تولید نمایند.

این دستگاه ها قابلیت تولید گرمای را پاک داشته و با کمک فن های دمنده، تمام گرمای تولید شده را به درون محیط منتقل می نمایند. هیتر آرارات 250 هزار کیلو کالری به یک تابلو برق تمام اتوماتیک تجهیز بوده که این تابلو برق نیز از ایمنی بسیار بالایی برخوردار می باشد.

هیتر آرارات اندیشه سبز به صورت تخصصی برای استفاده در انواع گلخانه تولید گشته اما به دلیل هوای پاک تولیدی، در بیشتر صنایع نیز مورد استفاده قرار می گیرد. قدرت گرمایشی این دستگاه برابر با 250000 کیلو کالری بوده و قادر است گرمایش محیط های بزرگ را فراهم سازد.

تمامی تجهیزات گرمایشی اندیشه سبز از 12 ماه ضمانت نامه طلایی و 10 سال خدمات پس از فروش برخوردار می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای اطلاع از پاسخ به نظر خود، شماره همراه را در کادر زیر وارد کنید.