اخبار شرکت

ارسال 4 عدد بخاری گلخانه به زابل

ارسال 4 عدد بخاری گلخانه به زابل - اندیشه سبز

سفارش 4 عدد هیتر 240 هزار به سفارش دانشکده کشاورزی زابل

بار دیگر توسط مسئولین دانشکده کشاورزی شهرستان زابل، استان سیستان و بلوچستان، 4 عدد هیتر گلخانه 240 هزار کیلو کالری اندیشه سبز سفارش داده شد. این هیتر ها که با همراه مشعل دوگانه سوز سفارش داده شده اند، دارای کوره و پاس اول از جنس استیل بوده و پاس دوم آن نیز از فولاد مقاوم ساخته شده است.

در ماه های گذشته این دانشکده اقدام به سفارش 4 عدد هیتر 240 هزار نموده که مجددا نیز در دی ماه 1401،  4 عدد هیتر گلخانه دیگر نیز از کارخانه اندیشه سبز خریداری نمودند.

لازم به ذکر است که هیتر های کابینتی اندیشه سبز با سوخت گاز، گازوئیل و به صورت دوگانه سوز قابل سفارش بوده و شما می توانید جنس کوره و پاس های هیتر را نیز سفارشی نمایید. علاوه بر آن، دستگاه دارای خروجی های هوای گرم سفارشی نیز می باشد. به عبارت دیگر شما می توانید قبل از خرید دستگاه، انتخاب نمایید که خروجی هوای گرم بخاری در بالا، پایین یا دو طرف دستگاه قرار گیرد.

همچین تمام آلاینده و دود حاصل از احتراق در کوره، توسط دودکش تعبیه شده در دستگاه به خارج از محیط منتقل شده و گرمای تولید شده کاملا پاک می باشد. لازم به ذکر است که این دستگاه از 1 سال ضمانت نامه معتبر و 10 سال خدمات پس از فروش برخوردار می باشد.

برای مشاهده ویدیو ارسال قبلی و خرید هیتر توسط دانشکده کشاورزی زابل کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای اطلاع از پاسخ به نظر خود، شماره همراه را در کادر زیر وارد کنید.