اخبار شرکت

ارسال 6 عدد جت هیتر دودکش دار به کشور ارمنستان

ارسال 6 عدد جت هیتر دودکش دار به کشور ارمنستان - اندیشه سبز

بارگیری جت هیتر 110 هزار دودکش دار به مقصد ارمنستان

با رشد هرچه بیشتر صنعت کشاورزی و گلخانه ها در کشور ارمنستان، حضور تجهیزات گلخانه ای ساخت ایران نیز در این کشور رو به افزایش می باشد. کیفیت بسیار بالای برخی از تجهیزات ساخته شده در کشور ایران و همچنین قیمت مناسب تر آن ها نسبت به نمونه های اروپایی، سبب شده تا کشور ارمنستان به منظور تجهیز گلخانه های خود، به کارخانجات ایران روی بیاورد.

در فیلم نیز بارگیری تعداد 6 عدد هیتر جت دودکش دار را به مقصد پایانه نوردوز و ارسال به کشور ارمنستان مشاهده می نمایید.

کارخانه اندیشه سبز که یکی از قدیمی ترین، کارخانه های تولید انواع هیتر، فن و هواکش و سایر تجهیزات گلخانه می باشد، از نظر مهندسین کشور ارمنستان پنهان نمانده و مورد قبول واقع شده است. سیستم های گرمایشی این مجموعه هر ساله با شروع فصل زمستان به مقصد ارمنستان بارگیری و ارسال می گردند.

این بار هم جناب آقای تبار، یکی از گلخانه داران موفق کشور ارمنستان، اقدام به خرید 6 عدد جت هیتر دودکش دار 110 هزار کیلو کالری این مجموعه نموده اند. این بخاری های موشکی به دودکش مجهز بوده و تمام دود حاصل از احتراق سوخت، از طریق دودکش های آن به خارج از محیط منتقل می گردد.

لازم به ذکر که تمامی این دستگاه ها به صورت گازسوز، گازوئیل سوز و دوگانه سوز قابل سفارش می باشند. علاوه بر آن مجموعه اندیشه سبز انواع جت هیتر بدون دودکش در ظرفیت های متنوع نیز تولید می سازد. که این جت هیتر های بدون دودکش، معمولا در مرغداری ها و سالن های پرورش دام و طیور مورد استفاده قرار می گیرند.

تمام تجهیزات ساخته شده در این کارخانه، از یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش بهره مند می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای اطلاع از پاسخ به نظر خود، شماره همراه را در کادر زیر وارد کنید.