خرید انواع پروسس تانک شیر ، خامه ، بستنی ، عرقیات و … | قیمت بروز با خرید مستقیم از کارخانه

یکی از ابزارهایی که در کارگاه های لبنیاتی و کارگاه های تولید عرقیات مورد استفاده قرار میگیرد ، دستگاه پروسس تانک می باشد.

پروسس تانک چیست ؟

پروسس تانک امکان افزایش دما ، کاهش دما و کنترل دمای مایع را بدون ارتباط مستقیم با شعله و خطر سوختگی مایعات مهیا می کند. این دستگاه دارای یک همزن مخصوص بوده که همزمان با کارکرد دستگاه اقدام به همزنی مایع می کند و از ته نشینی مواد جلوگیری میکند .

مشخصات فنی پروسس تانک ها :

در ادامه به بررسی ویزگی های پروسس تانک های اندیشه سبز پرداخته و قسمت های مختلف آن را معرفی خواهیم کرد :

بدنه دستگاه :

بدنه این مخزن پروسس از سه لایه تشکیل شده است . لایه اول که شامل مخزن دستگاه میشود ، از استیل نگیر 304 غیر مغناطیسی طراحی و تولید شده است. این لایه دارای ضخامتی 2 میلیمتری می باشد و به دلیل استفاده از استیل 304 نگیر در آن تمامی مجوزر های استفاده از مواد لبنی وزرات بهداشت را کسب کرده است.

استیل 304 نگیر هیچ بویی به محصول نداده و سبب تغییر رنگ آن نیز نخواهد شد. در این لایه مواد لبنی و یا هر نوع مایعات همچون عرقیات قرار داده میشوند .

بدنه دستگاه پرسس تانک - ای آی جی شاپ

لایه ی دوم که در زیر لایه ی اول تعبیه شده است نیز از جنس استیل نگیر 304 غیرمغناطیسی می باشد. در این لایه مواد گرمایشی و سرمایشی همچون اب داغ ، بخار ، روغن و اب سرد جریان پیدا میکند. این لایه نیز کاملا بهداشتی بوده و به دلیل تولید از بهترین البیاژ ممکنه امکان زنگ زدگی آن صفر می باشد. ضخامت این بخش 1.5 میلیمتر در نظر گرفته شده است.

لایه پایانی دستگاه بدنه خارجی می باشد که جنس آن نیز از استیل ضدزنگ قرار داده شده است. بین لایه ی دوم و لایه ی آخر دستگاه پشم شیشه به عنوان عایق استفاده شده است. عایق بندی انجام شده از خروج گرما و سرما لایه دوم جلوگیری کرده و در نتیجه هم در مصرف انرژی و هم در افزایش راندمان کاری دستگاه تاثیر بسزایی دارد.

ترمومتر دقیق :

دستگاه های پروسس تانک تولیدی اندیشه سبز دارای یک ترموتر مخصوص برای اندازه گیری دمای داخل مخزن می باشد . با استفاده از این ترمومتر می توان دمای مناسب برای شیر خامه گیری و دمای مایع بستنی و دمای شیر و … را بررسی کرد.

ترمومتر دقیق - ای آی جی شاپ

ورودی و خروجی مایع :

دستگاه دارای یک ورودی در قسمت پایین برای ورود آب داغ ، اب خنک ، روغن و بخار می باشد و یک خروجی نیز در قسمت بالایی برای خروج همین مواد در نظر گرفته شده است.

ورودی و خروجی مایع - ای آی جی شاپ

همزن استیل :

به منظور جلوگیری از ته نشینی مواد و همینطور به منظور انجام برخی از پروسه ها همچون تهیه مایع بستنی و … دستگاه دارای یک همزن استیل می باشد. این همزن در قسمت فوقانی دستگاه قرار داشته و به یک گیربکس متصل است. گیربکس همزن را به صورت مداوم حرکت داده و در نتیجه مواد همزنی می شود.

همزن استیل - ای آی جی شاپ

جنس بدنه ی این همزن از استیل 304 نگیر غیرمغناطیسی در نظر گرفته شده است که کاملا ضدزنگ می باشد .

کاربردهای مختلف با اتصال به دستگاه های جانبی :

یکی از مواردی که سبب شده است مخزن پروسس برای کاربردهای مختلف قابل استفاده باشد و جای خرید چندین دستگاه مختلف را بگیرید ، امکان اتصال به دستگاه های مختلف می باشد که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم :

امکان اتصال به پکیج گرمایشی :

دستگاه امکان متصل شدن به پکیج را دارا می باشد. با این قابلیت اب گرم با دمایی کاملا کنترل شده وارد دستگاه میشود و بدین ترتیب دمای مواد داخل دستگاه را افزایش می دهد. بدین ترتیب میتوان پس از پختن شیر با تنظیم دمای اب داخل پکیج ، دما را در محدوده ی تولید شیری مناسب برای خامه گیری نیز قرار داد . خداکثر دمایی که در این شرایط میتوان وارد دستگاه کرد 85 درجه سانتیگرارد می باشد .

امکان اتصال به دیگ بخار :

در صورتی که نیاز به رسیدن به دماهایی بالاتر از 85 درجه باشید ، میتوانید ورودی دستگاه پروسس تانک را به دیگ بخار متصل کنید تا در داخل لایه دوم بخار گرم جریان پیدا کند.

امکان اتصال به کولینگ تاور :

اگر از دستگاه پروسس تانک برای خنک سازی مواد داخل مخزن استفاده میکنید می توانید از دستگاه کولینگ تاور برای این کار استفاده کرده و اب خنک شده را وارد دستگاه کنید .

کاربردهای دستگاه پروسس تانک صنعتی :

این دستگاه های در صورتی که اب گرم متصل شوند می توانند برای پخت شیر استفاده شوند. در صورتی که اب کنترل شود میتوان در تولید مواد مختلف و پروسس مایعات از آن استفاده کرد .

در صورتی که به اب خنک متصل میشوند میتوان برای تولید مواد اولیه بستنی و همینطور نگهداری شیر در دمای پایین از این دستگاه ها استفاده کرد .

استفاده از پروسس تانک برای پاستوریزه کردن مواد :

یکی از قابلیت های ویژه مخزن های پروسس تولیدی اندیشه ، امکان استفاده برای پاستوریزه کردن مایعات شامل شیر و عرقیات و … می باشد. بدین منظور میتوان با استفاده از پکیج دما را تا مقدار مشخصی افزایش داد و ثابت نگه داشت . برای ایجاد شوک دمایی میتوان سریعا ورودی گرمایش را به سرمایش متصل کرده و اب خنک را توسط کولینگ تاور وارد دستگاه کرد. در این فرایند تمامی باکتریهای مضر از بین رفته و مواد مایع برای استفاده ی کاملا بهداشتی آماده میشوند.

قیمت پروسس تانک :

یکی از مهمترین فاکتورها در انتخاب دستگاه های پروسس تانک، توجه به قیمت انها می باشد. مخزن پروسس با توجه به سیستم های مورد استفاده در آن ، بر اساس کیفیت قطعات مورد استفاده در آن و همینطور بر اساس حجم مخزن متفاوت می باشد. اندیشه سبز همواره تلاش کرده است که دستگاهی باکیفیت بالا و قیمت معقول را به بازار عرضه کند

مشاوره پیش از اقدام به خرید :

اندیشه سبز نزدیک به 3 دهه می باشد که در عرصه تولید انواع دستگاه های لبنیاتی و تجهیزات صنعتی مرتبط فعالیت دارد. تجربه ی بالای کارشناسان این واحد تولیدی سبب شده است که امکان مشاوره ی کاملا حرفه ای برای کسب و کار های مختلف را داشته باشند. از این رو اندیشه سبز امکان برقراری تماس با کارشناسان ما و انتخاب دستگاهی متناسب با کسب و کار شما را فراهم کرده است. بدین منظور میتوانید با کارشناسان ما به شماره ی زیر در تماس باشید :

کارشناسان فروش : 09126342262

گارانتی و خدمات پس از فروش :

تمامی پروسس تانک های عرضه شده در اندیشه سبز دارای 15 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشند . با توجه به اینکه دستگاه های عرضه شده همگی صنعتی و کارگاهی می باشند استفاده از خدمات پس از فروش طولانی مدت می تواند شرایط را برای تهیه قطعات دستگاه در سال های پس از خرید مخزن پروسس و همچنین خدمت دهی سریع توسط اندیشه سبز، در دسترس کاربران قرار دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای اطلاع از پاسخ به نظر خود، شماره همراه را در کادر زیر وارد کنید.