قیمت قفس بلدرچین | خرید قفس یک طرفه دو طرفه | خرید مستقیم از کارخانه

قفس بلدرچین یکی از تجهیزات اساسی در پرورش بلدرچین می باشد. استفاده از این محصول تحولات عظیمی را در این صنعت به وجود آورده است به طوری که با استفاده از قفس های مکانیزه میتوان در یک فضای کوچک و محدود اقدام به پرورش چند صد قطعه بلدرچین کرد. قفس بلدرچین یکطرفه و دو طرفه بنا به استایل طراحی شده قابل استفاده در پرورش خانگی و صنعتی هستند.

جنس بدنه قفس بلدرچین

بدنه به کار برده شده در قفس بلدرچین ها از جنس های مختلفی ساخته شده است که رابطه مستقیمی با افزایش و کاهش راندمان در پرورش دارد در ادامه به جنس بدنه های مختلفی که در ساخت این قفس ها کاربرد دارد پرداخته شده است.

بدنه چوبی

اغلب افراد برای پرورش در مقیاس خانگی اقدام به ساخت قفس های چوبی می کنند که گاه برخی از این قفس ها دست ساز بوده و هزینه آنچنانی در ساخت آنها به کار نرفته است. گرچه از لحاظ اقتصادی به صرفه به نظر آیند اما در یک نگاه کلی از استحکام مطلوبی برخوردار نیستند و دچار پوسیدگی می شوند.

قفس بلدرچین با بدنه چوبی

استفاده طولانی مدت از قفس های چوبی توصیه نمی شود زیرا نظافت در آن به خوبی صورت نمی گیرد و عدم رعایت نظافت امکان شیوع بیماری در بین بلدرچین ها را نیز افزایش خواهد داد.

بدنه گالوانیزه

قفس های بلدرچین ساخته شده از جنس گالوانیزه مقاومت بالایی در برابر خوردگی و زنگ زدگی دارند و در مقایسه با قفس های چوبی از دوام عمر بالایی برخوردارند.

قفس بلدرچین با بدنه گالوانیزه

بدنه به کار برده شده در این نوع قفس ها قابل شستشو بوده و همین رعایت نظافت در آن میزان ابتلای بلدرچین ها به بیماری را کاهش می دهد.

همچنین به دلیل مقاومت مناسب در برابر رطوبت و آب صرفه اقتصادی را برای پرورش دهنده به همراه خواهد داشت.

بدنه استیل

قفس های ساخته شده از جنس استیل کیفیت بالایی دارند و ضد زنگ بودن آنها از خصوصیات بارز این نوع قفس ها می باشد شما قبل و پس از دوره پرورش می توانید اقدام به پاکسازی سطوح موجود در قفس کرده و آن را برای پرورش های آتی آماده سازید. بدنه استیل هیچ واکنشی با دان پرنده نمی دهد و بدین طریق تهدیدی برای سلامتی بلدرچین نیز وجود ندارد.

قفس بلدرچین با بدنه استیل

انواع قفس بلدرچین از نظر ظرفیت

قفس های بلدرچین در ظرفیت های گوناگونی به مرحله ساخت و تولید رسیده اند که میتوان از آنها تحت عنوان قفس بلدرچین یک طرفه و دو طرفه یاد کرد این دو قفس از ظرفیت متفاوتی برخوردارند که در ادامه به توضیح آن پرداخته ایم.

قفس بلدرچین یکطرفه

قفس بلدرچین یکطرفه از ظرفیت قرارگیری 165 بلدرچین بالغ برخوردار است. همانطور از نام این قفس پیدا است این ظرفیت در بین 5 طبقه آن تقسیم شده است و شما میتوانید در یک انباری نیز با استفاده از این  قفس اقدام به پرورش بلدرچین کنید.

قفس بلدرچین یکطرفه - اندیشه سبز

قفس بلدرچین دو طرفه

قفس بلدرچین دو طرفه از ظرفیت جایگیری 330 بلدرچین بالغ برخوردار است. این قفس سرجمع از ده طبقه تشکیل شده که این میزان ظرفیت در بین طبقات آن پخش می شود. قفس دو طرفه نیز مناسب استفاده در مکان های کوچک با راندمان پرورش بالا می باشد.

قفس بلدرچین دو طرفه - اندیشه سبز

اجزای تشکیل دهنده قفس بلدرچین

قفس های بلدرچین یکطرفه و دو طرفه از اجزای مختلفی تشکیل شده اند که اجزا عبارتند از …

سیستم دانخوری

قفس بلدرچین یکطرفه و دو طرفه از دانخوری مخصوص با جنس گالوانیزه ساخته شده است. این دانخوری در ناحیه بیرونی قفس قرار گرفته و فقط نوک پرنده با آن در تماس است این مزیت  سبب شده عاری از هرگونه آلودگی باشد و واکنشی با دان مصرفی طیور از خود نشان ندهد.

سیستم دانخوری - اندیشه سبز

لبه های بیرونی نیز به گونه ای طراحی شده که امکان ریخت و پاش دان در سالن را به حداقل میرساند و عمق آن به گونه ای است که پرنده به راحتی بدون اذیت می تواند از دان مربوطه استفاده کند.

سیستم آبخوری نیپل

نوع آبخوری تعبیه شده بر روی این قفس ها نیپل می باشد که آب مصرفی آن از طریق مخن ها تامین می شود و با برخورد نوک بلدرچین به قسمت میله مانند آب لازمه طیور تامین  می شود. همچنین صفحه گود مانندی که در انتهای این آبخوری وجود دارد از ریزش آب در بستر جلوگیری کرده و بدین طریق امکان  شیوع بیماری نیز به حداقل خود میرسد.

سیستم آبخوری نیپل - اندیشه سبز

برخورداری از سینی تخلیه کود

در طراحی و ساخت این محصول سینی تخلیه کود در نظر گرفته شده است که پرورش دهنده به راحتی اقدام به پاکسازی فضولات حاصله کرده و از ایجاد مشکل در ناحیه پای طیور جلوگیری کند. بدین طریق دیگر بلدرچین ها با فضولات خود در ارتباط نبوده و سلامت آنها نیز به خوبی حفظ می شود.

مجهز به سینی جمع آوری تخم

سینی جمع آوری تخم موجود در قفس های بلدرچین مکانیزه متشکل از توری های پلاستیکی هستند که پس تخمگذاری بلدرچین تخم بر ناحیه شیب دار میغلتد و به آرامی در لبه سینی قرار میگیرد این کار سبب میشود تخم های تولیدی عاری از هرگونه شکستگی و ترک خوردگی باشد و پرورش دهنده بدون وارد کردن استرس به  پرنده اقدام به جمع آوری آنها کند.

مجهز به سینی جمع آوری تخم - اندیشه سبز

مزایای پرورش بلدرچین در قفس

پرورش بلدرچین در قفس از مزایای گوناگونی برخوردار است که در ادامه به مزیت های اصلی آن اشاره شده است.

  1. استفاده بهینه از فضا
  2. تراکم بالای پرورش
  3. مدیریت آسان موارد بهداشتی
  4. مصرف بهینه آب و دان
  5. مدیریت و نظارت آسان گله
  6. سوددهی بیشتر و خسارات کمتر
  7. نظافت آسان قفس

قیمت قفس پرورش بلدرچین

قیمت قفس بلدرچین بر حسب جنس، کیفیت، قطعات به کار برده شده در آن متفاوت است و هر چقدر نزدیک به استانداردهای روز دنیا باشد از قیمت بالاتری نیز برخوردار است. شما میتوانید با خرید بی واسطه از کارخانه با کمترین قیمت اقدام به خرید قفس بلدرچین کنید.

مشاوره پیش از خرید

برای دریافت مشاوره رایگان قبل از خرید می توانید با شماره های درج شده در سایت ارتباط برقرار کنید تا مشاوران مجموعه اندیشه سبز بر حسب فضای شما بهترین پیشنهاد را داشته باشند.

گارانتی و خدمات پس از فروش

گارانتی که کارخانه اندیشه سبز برای قفس بلدرچین در نظر گرفته است دارای 12 ماه گارانتی بوده و  10 سال خدمات پس از فروش را دارا می باشد. شما می توانید هنگام بروز مشکل در قفس با واحد خدمات پس از فروش در ارتباط بوده و در صورت نیاز به  قطعه ای از آن اقدام به خرید و تامین آن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای اطلاع از پاسخ به نظر خود، شماره همراه را در کادر زیر وارد کنید.