اندیشه سبز

شروع اولیه فعالیت های شرکت اندیشه سبز به سال 68-69 و سالهای پایانی جنگ بر میگردد. ولی فعالیتهای رسمی این واحد تولیدی در سال 1372 در کارگاه نسبتا کوچکی در ارومیه جاده چی چست ( جاده دریا ) شروع شد در ابتدا این کارخانه فقط دستگاه های جوجه کشی خانگی و لوازم و تجهیزات سالن های قارچ از جمله انواع مه ساز و مه پاش را تولید میکرد.

کارخانه اندیشه سبز

 

هم زمان پایان جنگ و شروع دوران سازندگی شرکت اندیشه سبز هم شروع به رشد و توسعه و تنوع بخشیدن به محصولات تولیدی خود کرد و جهت تولید محصولات هرچه با کیفیت تر شروع به تامیل و همکاری با شرکت های خارجی معتبر کره ای ، بریتانیای ، فرانسوی ، و اسپانیای نمود و برخی از این تعاملات هنوز هم وجود دارد در طول دهه 70 و 80 و 90 اندیشه سبز رشد کم سابقه ای را تجربه نموده و به محل جدید خود واقع در شهرک صنعتی ارومیه نقل مکان نمود و علاوه بر شرکت های ذکر شده با توجه به متقضیات زمان تعاملات و همکاری های جدیدی با شرکت های آلمانی ، ایتالیای ، ترکیه ای و مالزیای برقرار نموده است. اندیشه سبز اکنون در سومین دهه از فعالیت خود علاوه بر بازار ایران بازار کشور های همسایه و حتی بازار های فرامنطقه ای هدف قرار داده و سعی در تولید محصولات با تکنولوژی روز دنیا و تنوع هرچه بیشتر محصولات تولیدی خود دارد. این شرکت در سال 2008 به طور رسمی به عضویت اتاق بازرگانی ایران در آمد و علاوه بر تولید در جهت ارتقاع تولیدات داخلی اقدام به واردات برخی از محصولات با تکنولوژی بالاتر نموده است و همچنین قطعات و لوازم مورد نیاز خود را مستقیما و بدون واسطه از کشور های اروپای وارد می نماید.

برخی از محصولات شرکت اندیشه سبز عبارتند از:

طراحی و تولید انواع تجهیزات و لوزام گلخانه از جمله :

هیترگلخانه یا همان بخاری گلخانه برای تامین گرمایش انواع گلخانه های صیفی و یا سرشاخه از جمله محصولات گرمایشی ساخت این شرکت میباشد کوره های هوای گرم مخصوص گرم کردن گلخانه ها دقیقا از نمونه های اسپانیای الگو برداری شده و بدون بر هم زدن ترکیب هوای داخل گلخانه به صورت کاملا مطبوع هوای داخل گلخانه را گرم و مطبوع مینماید. کارکرد این هیتر های حرارتی کاملا اتوماتیک و خودکار بوده و بدون دخالت دست هوای محیط گلخانه را در دمای مطلوب شما تنظیم مینماید.

تجهیزات و لوازم مرغداری

تخصصی ترین تجهیزات مرغداری های سنتی و مدرن همانند آب خوری و داخوری اتوماتیک و غیر اتوماتیک ، انواع پرکن طیور مانند پرکن بلدرچین ، پرکن بوقلمون و مرغ ، خط آبخوری نیپل و دانخوری زنجیری انواع دریچه اینلیت و کلیه لوازم و تجهیرات مرغداری های پیش رفته و مدرین و همچنین مرغداری های قدیمی و سنتی را میتوانید از این مجموعه تولیدی ، خریداری نمایید.

جت هیتر و هیتر مرغداری

تجهیزات گرمایشی گلخانه از جمله بخاری موشکی و انواع هیترجت دودکش دار و بدون دودکش از دیگر محصولات تولیدی اندیشه سبز میباشد جت هیتر های گازی و گازوئیلی با راندمان 100 درصد از جمله بهترین ابزار برای تامین گرمایش مرغداری های گوشتی و تخم گذار و انواه آشیانه های مرغ مادر میباشد.

دستگاه جوجه کشی

مطمئنا بسیاری از مشتری های شرکت اندیشه سبز نام این شرکت را به دلیل دستگاه های جوجه کشی هوشمند میشناسند. ماشین های جوجه کشی اتوماتیک ساخته شده باتکنولوژی فازی و به صورت روباتیک از محصولات گروه تولیدی اندیشه سبز میباشد. این شرکت انواع دستگاه های جوجه کشی خانگی ارزان ، ماشین های جوجه کشی صنعتی ، و دستگاه های جوجه کشی اتوماتیک و شترمرغی را تولید و ارائه مینماید. ماشین های جوجه کشی اتوماتیک ساخت این کارخانه علاوه بر ایران در کشور های همسایه و حتی در افریقا و اروپا خریداران زیادی داردو از جمله ویژگی های آنها میتوان به سهولت استفاده و راندمان بسیار بالا در تبدیل تخم نطفه دار به جوجه اشاره نمود. کارکرد با باطری در شرایط قطعی برق و همچنین افاده از سنسور های سوئیسی از دیگر ویژگی های دستگاه های جوجه کشی اندیشه سبز میباشد.

رطوبت ساز و مه پاش

دستگاه های تولید رطوبت و مه ، انواع نم ساز و رطوبت پاش جهت تامین رطوبت و مه در سالن های پرورش قارچ خوراکی ( انواع قارچ دکمه ای ، صدفی و شی تاکه ) همچنین مرغداری ، گلخانه ، سردخانه و… مورد استفاده قرار میگیرد. یک دستگاه مهپاش با اتصال به یک سنسور کنترل رطوبت ، میزان رطوبت هوای محیط شما را دقیقا بر روی نقطه مطلوب تنظیم نموده و راندمان را افزایش می دهد. دستگاه های مه پاش و مه ساز دارای استفاده های مختلف و متفاوت در دستگاه های جوجه کشی ، فروشگاه های مواد غذای و سبزیجات ، کافی شاپ ها ، دامداری ها و گاوداری ها و نانوایی های سنتی و صنعتی و غیره میباشد. شرکت اندیشه سبز با کیفیت ترین و بهترین نوع مه ساز های پروانه ای ، نازلی و التراسونیک را تولید و ارائه مینماید.

» انواع شیرسردکن فروشگاهی ، شیرسردکن دامداری و شیرسرد کن پلیت :

مخازن نگه داری شیر و انواع دستگاه های شیرسرد کن برای استفاده در فروشگاه های لبنیات ، همچنین شیر سردکن های یک تن ، دو تن ، پنج تن و ده تن مخصوص گاوداری و البته ضروف و مخازن حمل و نگه داری شیر خام به همراه سایر تجهیزات و لوازم صنعت لبنیات از دیگر محصولات و تولیدات این شرکت تولیدی میباشد.

لوازم و تجهیزات و مواد اولیه پرورش قارچ های خوراکی

شرکت اندیشه سبز مطمئنا یکی از قدیمی ترین تولید کننده گان و فروشندگاه بذر قارچ خوراکی ائم از اسپان قارچ دکمه ای و اسپان قارچ صدفی ، اسپان قارچ شی تاکه و همچنین کمپوست آماده و بلوکه قارچ دکمه ای بصورت بذر زده شده و آماده در ایارن میباشد. شما بعد از گذشت نزدیک به 15 سال هنوز هم میتوانید با کیفیت ترین نوع کمپوست آماده قارچ تکمه ای و خاک پوششی و پیت ماس قارچ خوراکی را از اندیشه سبز تهیه فرمایید. همچنین اقسام پلیت ، تیوپ و لوله مخصوص تولید بذر قارچ ( پایه های مادر بذر قارچ خوراکی و داروئی ) را این شرکت با بهترین کیفیت ممکن و بصورت اورجینال ارائه مینماید.

تجهیزات یخسازی و رستورانی

اندیشه سبز تولید کننده انواع کارخانه های یخسازی برای تولید یخ های قالبی مخصوص فروش در کارخانه های یخ ، یخ خرد کن ، یخساز پولکی و برفک ساز میباشد. همچنین این شرکت وارد کننده دستگاه های یخساز های رستورانی ساخت ایتالیا و انواع قهوه سازها و اسپرسوساز های ایتالیای مخصوص کافی شاپ و رستوران ، اقسام مختلف یخ در بهشت ساز و شربت سرد کن ، دوغ سردکن و دستگاه های دوغ کفی و انواع مختلف لوازم کافی شاپ و رستوران و یخساز مخصوص آشپزخانه های صنعتی و یخساز خانگی با بهترین کیفیت هست.

تجهیزات تاسیساتی و تهویه مطبوع

در شرکت اندیشه سبز دستگاه های ایرواشر و هواساز مخصوص فضاهای صنعتی و تجاری مانند پاساژ و بیمارستان ، همچنین ایرواشر و هواساز های مخصوص سالن های پرورش قارچ ف انواع چیلر و دیگ بخاری و تجهیزات برودتی و حرارتی تولید و ارائه میگردد. از جمله این لوازم میتوان به فن های 140 در 140 سانتی متر مخصوص تخلیه هوای مرغداری و گلخانه اشاره نموده علاوه بر فن های غول پیکر 140*140 ، جت فن یا همان فن های سیرکوله برای یک سان سازی هوای گلخانه و مرغداری و سردخانه و البته تخلیه هوای تونل ها در کنار انواع پکیج های برقی ، و آب گرم کن برقی ، دیگ های بخار و دیگ های آب گرم گازی و گازوئیلی و برقی از دیگر تولیدات شرکت اندیشه سبز میباشد.

تجهیزات دیجیتالی

شرکت اندیشه سبز با دارا بودن pick and place robot ( ربات های مخصوص تولید قطعات دیجیتال ) همچنین دستگاه های cnc مخصوص تولید و شکل دهی و فرم دهی pcb با دارا بودن دانش فنی طراحی انواع قطعات دیجیتال و تجهیزات سخت افزاری انبوهی از قطعات الکترونیکی صنعتی را طراحی و تولید مینماید از جمله این محصولات میتوان به سنسور های کنترل دی اکسید کربن ، آمونیاک و اکسیژن ، بردهای مخصوص دستگاه های جوجه کشی ، کنترلر های ماشین های جوجه کشی صنعتی ، اتوماسیون های مرغداری و گلخانه و انواع قطعات سردخانه و لوازم الکترونیکی دیگر میتوان اشاره کرد.

سردخانه

همه انواع سردخانه از جمله سردخانه های کانکسی مخصوص نگه داری و حمل گوشت و پروتئینی ، سردخانه مخصوص بستنی و سردخانه های بالای صفر و زیر صفر مخصوص نگه داری سبزیجات بصورت تازه در اندیشه سبز طراحی و تولید میگردد. تونل های انجماد سریع RQF ، سردخانه های بیمارستانی و سردخانه مخصوص جسد ، و سردخانه های میت مخصوص آرامستان ها در این واحد تولیدی طراحی تولید و به فروش میرسد.

شرکت اندیشه سبز در شهرک صنعتی فاز دو ارومیه در کارخانه ای به مساحت 5000 متر مربع واقع شده و دارای دفاتری در تهران و ارومیه و نمایندگی های متفاوتی در اکثر مراکز استان های ایران میباشد و حدود 3 درصد محصولات خود را برای استان آذربایجان غربی ( محل واقع شدن کارخانه ) و بیش از 77 درصد تولیدات خود را برای سرتاسر ایران ارسال مینماید و حدود 20 درصد از تولیدات خود را به خارج از کشور صادر مینماید.

تمامی تولیدات کارخانه حسب مورد دارای یک سال گارانتی و ده سال تضمین فروش قطعات یدکی میباشد. بیش از 25 سال حضور ماثر و مفید و وسیع اندیشه سبز در زمینه تولیدات تجهیزات رطوبتی ، حرارتی ، برودتی ، دیجیتالی ، مرغداری و گلخانه ای نشان از تولیدات برتر و صد البته جلب رضایت قابل توجه مشتریان این شرکت دارد.
اکنون اندیشه سبز در آستانه وارد شدن به دهه چهارم فعالیت خود به فتح بازار های فرا منطقه ای می اندیشد …

اندیشه سبز

اندیشه سبز یکی از برترین ارائه دهندگان تجهیزات صنعتی ، به عنوان واحد نمونه شمالغرب کشور معرفی شده است و همه ساله بر تعداد پرسنل خود می افزاید ، این کارخانه با سابقه تولید بیش از 25 سال یکی از معتبرترین تولید کنندگان به شمار می رود.

در واقع شما میتوانید با خیالی راحت خرید خود را به صورت آنلاین یا آفلاین انجام دهید