خدمات پس از فروش اندیشه سبز

خدمات پس از فروش اندیشه سبز عنوان برترین و البته وسیع ترین خدمات پس از فروش در حوضه محصولات مرغداری ، محصولات سرمایشی ، محصولات گرمایشی ، محصولات لبنیاتی و… را به خود اختصاص داده است. در صورتی که شما یکی از خریداران محصولات اندیشه سبز می باشد به راحتی امکان استفاده از خدمات پس از فروش این کارخانه را خواهید داشت.

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش محصولات اندیشه سبز

خدمات پس از فروش اندیشه سبز 10 ساله میباشد و بدین معنی است که تا 10 سال پس از اتمام گارانتی شما میتوانید قطعات یدکی محصولات خریداری شده را دریافت نمایید. لازم به ذکر است که محصولات اندیشه سبز تا مدت زمان یک سال دارای گارانتی بدون قید و شرط نیز می باشند.

در واقع با بهره گیری از خدمات پس از فروش اندیشه سبز شما میتوانید به راحتی قطعات مورد نیاز دستگاه خریداری شده را تامین نمایید و همچنین در صورتی که در هر موردی مربوط به دستگاه سوالی داشتید نیز میتوانید با کارخانه تماس گرفته و با ارائه شماره سریال گارانتی درج شده بر روی کارت گارانتی راهنمایی ها را دریافت نمایید. توجه داشته باشید که در صورت نیاز، کارخانه نزدیک ترین خدمات پس از فروش را به محل اعزام خواهد کرد تا موارد را بررسی کرده و مشکل را رفع نماید.

شما دوستان عزیز برای ارتباط با واحد پشتیبانی کافی است تا با شماره تماس های درج شده در ارتباط باشید. توجه داشته باشید زمان تماس با خدمات پس از فروش همه روزه از ساعت 8 صبح الی 7 عصر می باشد ، همچنین هر شب نیز میتوانید از ساعت 22 الی 23 شب نیز در مواقع ضروری با شماره تماس های درج شده در ارتباط باشید. روز های جمعه و تعطیل نیز از ساعت 14 الی 15 میتوانید با واحد خدمات در ارتباط باشید.

 

در صورت نیاز می توانید با شماره تماس های زیر به جهت خدمات رسانی در ارتباط باشید ( توجه داشته باشید به هیچ عنوان برای خرید دستگاه با این بخش تماس نگیرید )

044-33744932