اخبار شرکت

خرید بیش از 900 دستگاه جوجه کشی در کابل – افغانستان

خرید بیش از 900 دستگاه جوجه کشی در کابل - اندیشه سبز

خرید بیش از 900 دستگاه جوجه کشی در کابل افغانستان

در آذر ماه 1401 هجری شمسی، قراردادی مبنی بر تهیه و تامین 920 دستگاه جوجه کشی خانگی میان دو شرکت های ایرانی و افغانستانی منعقد گشت. شرکتی واقع در کابل پایتخت افغانستان، به منظور انجام امری خیرخواهانه و تولید اشتغال زایی، اقدام به خرید تعداد زیادی ماشین جوجه کشی EASY-BATOR 2 ، از کارخانه اندیشه سبز نموده است. این دستگاه جوجه کشی با ظرفیت 96 عددی ، یکی از انواع دستگاه جوجه کشی خانگی کارخانه اندیشه سبز بوده که از 12 ماه ضمانت نامه طلایی و 10 سال خدمات پس از فروش نیز برخوردار است. این محصول در دو مرحله در کارخانه اندیشه سبز بارگیری شده و به مقصد ولایت کابل ارسال گشت. بر طبق گفته خریداران این محصولات، تمامی دستگاه های جوجه کشی، پس از دریافت در افغانستان، میان 11 ولایت این کشور توزیع شده تا افراد بتوانند با استفاده از آن ها، به کسب در آمد بپردازند.

با خرید دستگاه جوجه کشی 96 تایی ، امکان جوجه کشی از انواع پرندگان مانند مرغ، بلدرچین، بوقلمون، غاز، اردک و .. وجود خواهد داشت. بنابراین افراد می توانند بسته به انتخاب خود، از پرندگان مختلف جوجه کشی نمایند. همچنین در کنار این محصول، چندین شانه متناسب با تخم نطفه دار انواع پرنده از جمله شانه 96 عددی تخم مرغ، شانه 240 عددی تخم بلدرچین ، شانه تخم غاز، قوغاز و اردک و … نیز ارسال می گردد.

این محصولات علاوه بر قابلیت ستر و هچر همزمان، مجهز به سنسور SHT3 سوئیسی بوده و توسط کنترلر هوشمند و دیجیتال تنظیم می گردند. برای جوجه کشی از این دستگاه ها، تنها کافی است پرنده مورد نظر خود را انتخاب نموده تا دستگاه به صورت کاملا اتوماتیک، دما، رطوبت و تعداد روز جوجه کشی از پرنده را برای شما کنترل نماید. نحوه کار آسان دستگاه سبب شده تا استفاده و کسب درآمد از آن، برای تمامی افراد امکان پذیر باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای اطلاع از پاسخ به نظر خود، شماره همراه را در کادر زیر وارد کنید.