اخبار شرکت

ارسال عرق گیری صنعتی 400 لیتر به شهر اصلاندوز

ارسال عرق گیر 400 لیتر به اصلان دوز - اندیشه سبز

بارگیری و ارسال عرق گیری 400L به اصلاندوز – استان اردبیل

در بهمن ماه سال 1401 هجری شمسی، یک دستگاه عرق گیری 400 لیتر صنعتی از مبدا کارخانه اندیشه سبز به مقصد شهرستان اصلاندوز – استان اردبیل ارسال گشت. به همراه این دستگاه، دیگ بخار، کندانسور، مخزن جمع آوری عرق و اسانس نیز به این مکان روانه شد.

همه ساله دستگاه های تقطیر این کارخانه به اقصی نقاط کشور ارسال می گردد. در هفته های گذشته نیز، اندیشه سبز اقدام به صادرات دستگاه عرق گیر 1500 لیتری به مقصد امارات نمود. تولید عرقیات گیاهی و گلاب با دستگاه های نوین، رو به افزایش بوده و شروع این کسب و کار نیز، سود بالایی برای تولید کننده به ارمغان می آورد.

انواع عرق گیری صنعتی نوین کارخانه اندیشه سبز، تماما از استیل نگیر 304 ساخته شده اند و در برابر رطوبت و زنگ زدگی مقاوم می باشند. نحوه عملکرد و کاربرد این قطعات استیل عرق گیر 400 لیتری اندیشه سبز در ادامه بررسی شده است :

دیگ بخار دستگاه به منظور تولید بخار مورد نیاز برای عرق گیری کاربرد دارد. در کنار این دیگ، یک دیگ پخت قرار گرفته است که از گیاهان مورد نظر برای عرق گیری پر می شود. این دیگ نیز به کندانسور متصل شده است که کندانسور نیز برای خنک سازی عرق، به یک کولینگ تاور یا برج خنک کننده وصل گشته است.

برای عرق گیری از گیاهان، مشعل قرار گرفته در زیر دیگ بخار روشن شده و آب درون دیگ را تبخیر می سازد. سپس بخار حاصل از تبخیر این آب، به درون دیگ پخت حاوی گیاه رفته و با عبور از گیاهان، عرق و اساسن آن ها را جدا می سازد.

بخار داغ حاوی عرق، به سمت کندانسور خنک کننده منتقل شده و در این قسمت سرد می شود. عرق سرد شده نیز به سمت ظرف ذخیره عرق و اسانس رفته و برای بسته بندی و قرار گرفتن در بطری های مختلف، آماده می گردد.

این دستگاه عرق گیری بدون جوشاندن گیاه و با عبور دادن بخار از میان گیاهان، عرق و گلاب را تولید می نماید. لازم به ذکر است که این روش بهترین روش برای تولید انواع عرقیات گیاهی می باشد و سبب تولید محصولی با کیفیت و خلوص بالا می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای اطلاع از پاسخ به نظر خود، شماره همراه را در کادر زیر وارد کنید.