یخساز خانگی ارزان قیمت | خرید یخ ساز حبه ای خانگی برای خانه و کافی شاپ| بهترین یخساز خانگی کوچک

کارخانه اندیشه سبز، نزدیک به 3 دهه، در عرصه تولید انواع تجهیزات سرمایشی صنعتی، نیمه صنعتی و حتی خانگی مشغول به فعالیت می باشد. این کارخانه، با توجه به استقبال بالا از یخ ساز های خانگی این مجموعه، اقدام به عرضه یخساز های خانگی کوچک و بزرگ در ظرفیت های متنوع نموده است.

این محصول در انواع یخ ساز خانگی 12 کیلو گرم، 15، 20 و 50 کیلوگرمی تولید شده است. برای آشنایی بیشتر با این دستگاه، ادامه متن را مطالعه نمایید.

آشنایی با قطعات انواع یخ ساز خانگی

کیفیت بالای یک دستگاه یخ ساز، ارتباط مستقیمی با کیفیت قطعات استفاده شده در ساخت آن دارد. به عنوان مثال چنانچه بدنه یک دستگاه از متریال ضعیف ساخته شود، این دستگاه با ایجاد کوچکترین ضربه آسیب دیده و ممکن است غیر قابل استفاده گردد.

آشنایی با قطعات انواع یخ ساز خانگی - اندیشه سبز

از این رو بررسی کیفیت قطعات دستگاه، قبل از خرید یخساز خانگی کوچک، از اهمیت بالایی برخوردار است. در ادامه، قطعات استفاده شده در یخ ساز های کارخانه اندیشه سبز، به شما معرفی می شوند.

جنس بدنه یخ ساز خانگی

در ساخت بدنه هر دستگاه تولید یخ، نیاز است تا به دو فاکتور مقاومت و بهداشت توجه گردد. معمولا بدنه خارجی یخ ساز ها، از جنس استیل ساخته می شوند تا در برابر ضربه، خط و خش، ساییدگی و آب مقاومت بالایی داشته باشند.

جنس بدنه یخ ساز خانگی - اندیشه سبز

بدنه داخلی دستگاه ها نیز، از جنس مونو پلاستیک های بهداشتی ساخته می شود. همانطور که می دانید، این متریال علاوه بر مقاومت بالا در برابر ضربه، ضد زنگ نیز بوده و کاملا بهداشتی می باشند. منو پلاستیک ها در مجاورت دائمی با آب در یخساز دچار آلودگی نشده و در نتیجه یخ تولید شده نیز، کاملا بهداشتی خواهد بود.

لازم به ذکر است که استفاده از مونو پلاستیک بهداشتی در ساخت بدنه داخلی این محصولات، سبب شده است تا این بدنه، به عایق خوبی میان یخ درون دستگاه یخ ساز و هوای گرم بیرون تبدیل شوند. با کمک این بدنه عایق، یخ های تولید شده تا چندین ساعت بدون تغییر باقی مانده و ذوب نمی شوند.

کمپرسور یخساز

یخ ساز های خانگی معمولا در چندین ماه سرد از سال بلا استفاده می شوند. اما بلعکس در ماه های گرم سال، به صورت دائمی مورد استفاده قرار می گیرند. در این مدت زمان، باید این دستگاه بتواند تمام نیاز شما را به یخ های حبه ای برطرف سازد.

به همین منظور، نیاز است تا سیکل تبرید و کمپرسور دستگاه قدرت بسیار بالایی در خنک سازی آب و تولید یخ داشته باشد. در تمامی یخساز های حبه ای خانگی اندیشه سبز، موتور قوی از برند های درجه یک، به کار رفته است.

جنس کندانسور دستگاه

کندانسور یخ ساز خانگی حبه ای این کارخانه، از جنس مس با فین آلومینیوم می باشد. کندانسور مسی پرکاربرد ترین نوع در صنعت تجهیزات برودتی است. این خنک کننده به دلیل قابلیت بالا در انتقال حرارت، بهترین انتخاب برای یک یخ ساز خانگی کوچک خواهد بود. زیرا به راحتی و سرعت بالا، قادر است گرمای گرفته شده از آب را به بیرون از یخ ساز انتقال دهد.

جنس و نوع اواپراتور

علاوه بر کندانسور دستگاه، اواپراتور آن نیز از جنس مس می باشد که با پوشش رنگ نقره ای محافظت شده است. استفاده از اواپراتور مسی نیز، سبب افزایش سرعت انتقال گرما از آب به قالب شده و به تولید یخ نیز، سرعت می بخشد.

فن خنک کننده یخساز خانگی

تا این قسمت از متن، با قطعات سیکل تبرید دستگاه یخساز حبه ی خانگی آشنا شدید. به منظور بالا بردن قدرت خنک سازی کندانسور دستگاه، یک عدد فن صنعتی نیز در کابین محصول تعبیه شده است. این فن از گرم شدن کمپرسور نیز جلوگیری کرده و هوای گرم اطراف سیکل تبرید را سریعا به خارج از محیط منتقل می سازد.

قابلیت اتصال به شیر آب

قابلیت اتصال به شیر آب یخساز خانگی - اندیشه سبز

اکثر یخساز های خانگی، قابلیت اتصال به شیر آب تصفیه را دارند. این محصولات به شناور مجهز بوده که به آن ها، امکان آب گیری خودکار را می دهد. به عبارت دیگر، با اتصال مخزن یخ ساز خانگی به شیر آب تصیفه، در زمان خالی شدن این مخزن، شناور از جلوی ورودی آب کنار رفته و باعث می شود تا به صورت کاملا اتوماتیک، مخزن از آب پر شود.

بنابراین با خیالی راحت می توانید این تجهیزات را به آب شهری متصل نموده و نگران اتمام آب مخزن آن ها نباشید.

نحوه کار کردن یخساز خانگی اندیشه سبز

تمامی یخ ساز های خانگی اندیشه سبز، کارکردی کاملا اتوماتیک و هوشمند دارند. در این تجهیزات سرمایشی، عملیات آبگیری، پمپاژ آب بر روی قالب ها و دیفراست یخ به صورت تمام اتومات صورت می پذیرد.

پس از روشن نمودن دستگاه و تنظیم آن بر روی سایز یخ مورد نیاز، یخساز شروع به کار می نماید. آب درون مخزن، به کمک پمپ بر روی قالب های سرد اواپراتور ریخته و رفته رفته منجمد می شود. با انجماد این آب درون قالب های یخ، دیفراست یخساز صورت می گیرد.

در این مرحله عملیات سیکل تبرید معکوس شده و اواپراتور گرم می شود. با گرم شدن اواپراتور، یخ های درون آن از دیواره های قالب جدا شده و به درون سبد مخصوص ذخیره یخ می ریزند. این عملیات آنقدر تکرار می شود تا تمام سبد از یخ پر شود.

شکل یخ تولیدی یخساز خانگی

شکل یخ تولیدی یخساز خانگی - اندیشه سبز

دستگاه های تولید یخ حبه ای خانگی، معمولا قابلیت تولید یخ در 2 سایز کوچک و بزرگ را دارند. شما می توانید قبل از زدن دکمه استارت دستگاه، سایز یخ مورد نیاز خود را انتخاب نمایید. در ادامه شکل یخ های تولید شده توسط دستگاه یخ ساز خانگی به شما معرفی می شود:

تولید یخ حبه ای

معمولا پر کاربرد ترین یخ در منازل و کافی شاپ ها، یخ های حبه ای می باشند. دستگاه های یخ سازی اندیشه سبز، قادرند یخ هایی به شکل مکعب شفاف تولید نمایند. در واقع در این وسیله ها، اواپراتور به شکل قالب های مکعبی شکل کوچک ساخته شده است.

تولید یخ استوانه ای

در برخی دیگر از این محصولات، اواپراتور دستگاه، به شکل قالب هایی انگشتی طراحی می گردد. آب به دور این قالب ها منجمد شده و یخ هایی به شکل استوانه تولید می گردد. یخ تولید شده در این دستگاه نیز منحصر به فرد بوده و می تواند به نوشیدنی های کافی شاپ شما، زیبایی بخشد.

تولید یخ پودری

جالب است بدانید که یخساز های خانگی این مجموعه، علاوه بر تولید یخ حبه ای ، قادرند یخ هایی پودری نیز تولید نمایند. تنها کافی است که یخ حبه ای تولید شده در دستگاه را، به درون یخ پودر کن آن ریخته و در نهایت یخ هایی کاملا نرم و پودر شده به دست آورید. این یخ ها نیز در ساخت بسیاری از نوشیدنی ها کاربرد دارند.

قابلیت تولید یخ میوه ای

مزیت دیگر خرید این دستگاه های یخسازی، تولید یخ های میوه ای توسط آن ها می باشد. برای تولید این گونه یخ ها، تنها کافی است به جای آب، درون مخزن دستگاه آبمیوه بریزید.

یخساز خانگی برای چه محیط های مورد استفاده است ؟

یخساز خانگی برای چه محیط های مورد استفاده است ؟ - اندیشه سبز

بسیاری از افراد گمان می کنند که این دستگاه ها، تنها برای استفاده در منازل و تولید یخ مورد نیاز خانه ها و مهمانی ها مناسب می باشند. این در حالی است که ظرفیت متنوع دستگاه سبب شده است تا استفاده از آن در سایر محیط ها نیز امکان پذیر باشد. این یخ ساز ها قادرند در هر 24 ساعت از 12 کیلو گرم تا 50 کیلوگرم یخ حبه ای و پودری تولید نمایند.

در ادامه متن چند کاربرد دیگر این محصول بررسی شده است:

یخساز کوچک برای خانه

همانگونه که از نام دستگاه یخساز حبه ای خانگی مشخص است، این وسیله در منزل مورد استفاده قرار می گیرد. در تابستان ها، تهیه نوشیدنی های خنک با یخ های حبه ای این دستگاه، به راحتی می تواند شما را از شر گرمای هوا نجات دهد.

همچنین در مهمانی ها، دورهمی ها و تولد ها نیز به راحتی می توانید با کمک این محصولات، یخ مورد نیاز تمام مهمانان را تامین نماید.

یخساز برای ویلا

ویلاها نیز محلی می باشند که معمولا آخر هفته ها، بسیار شلوغ بوده و مهمانان زیادی در آن جا گرد هم می آیند. یک یخساز حبه ای کوچک، می تواند نوشیدنی خنک برای تمام افراد آماده سازد. علاوه بر آن، تولید یخ های میوه ای با این دستگاه، به نوشیدنی های شما طعم و عطر فوق العاده ای خواهد داد.

یخساز برای کافی شاپ و رستوران

محیط دیگری که دستگاه یخ ساز در آن کاربرد دارد، رستوران ها و کافی شاپ ها می باشند. در این محیط ها، برای تهیه نوشیدنی از یخ حبه ای و استوانه ای استفاده می شود. از این رو نیاز است تا تا یک دستگاه یخساز کوچک و ارزان در اختیار افراد مشغول به کار در این اماکن قرار گیرد.

یخساز برای هتل و مسافرخانه

معمولا در تعطیلات بهار و تابستانه، تعداد مسافرت ها و درصد گرفتن اتاق در هتل ها و مسافرخانه ها افزایش می یابد. در هر دوی این تعطیلات، هوا نسبتا گرم بوده و نیاز به نوشیدنی ها و آب خنک بیش از پیش احساس می شود. از این رو هتل ها به یک یخ ساز حبه ای هتلی مجهز می باشند تا در هر لحظه به راحتی یخ مورد نیاز مسافران و میهمانان هتل فراهم گردد.

برق مصرفی یخساز کوچک

تا کنون با کاربرد یخ ساز های خانگی کارخانه اندیشه سبز آشنا شدیده اید. همان گونه که گفته شد، این تجهیزات برای استفاده در محیط های شهری مانند هتل ها، رستوران ها و کافی شاپ ها طراحی شده اند. به همین دلیل کارکرد آن ها با برق شهری 220 ولت می باشد تا به راحتی بتوان از آن ها در این اماکن بهره برد.

ظرفیت دستگاه یخساز خانگی

همانطور که در ابتدای متن گفته شد، یخسازهای خانگی این صفحه، دارای ظرفیت های متنوع از 12 کیلو گرم یخ تا 50 کیلوگرم یخ حبه ای می باشد. به عنوان مثال یک یخساز 20 کیلویی، قادر است در هر 24 ساعت، بیش از 20 کیلو گرم یخ حبه ای شفاف تولید نماید. در واقع ظرفیت این محصولات، نشان دهنده میزان یخ تولیدی توسط آن ها در هر 24 ساعت می باشد.

قیمت یخ ساز خانگی

دستگاه های یخسازی خانگی، قیمت های متفاوتی دارند. این تفاوت قیمت، با جنس قطعات، کیفیت، ظرفیت و ابعاد دستگاه ارتباط مستقیم دارد. در این صفحه از کارخانه اندیشه سبز، شما به راحتی می توانید ارزان ترین دستگاه های یخ سازی خانگی را با قیمت های بسیار مناسب خریداری نمایید.

مشاوره قبل از خرید یخساز

قبل از خرید یخ ساز برای محل مورد نظر، توصیه می شود تا با مشاورین کارخانه اندیشه سبز در قسمت پشتیبانی، تماس حاصل فرمایید. با کسب مشاوره رایگان از کارشناسان مجموعه، اطلاعات کافی در زمینه خرید بهترین یخساز به شما داده خواهد شد. دقت داشته باشید که مشاوره پیش از خرید اندیشه سبز، کاملا رایگان می باشد.

گارانتی معتبر کالا

ضمانت نامه یک محصول، می تواند نشان دهنده کیفیت آن باشد و سبب افزایش اطمینان شما برای خرید گردد. یخساز های خانگی کارخانه اندیشه سبز، دارای 12 ماه ضمانت نامه طلایی و معتبر بوده و خدمات پس از فروش 10 ساله نیز دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای اطلاع از پاسخ به نظر خود، شماره همراه را در کادر زیر وارد کنید.