پرورش مرغ گوشتی در خانه

پرورش مرغ گوشتی در خانه

پرورش مرغ گوشتی در خانه

پرورش مرغ گوشتی در خانه یکی از روش های درآمد زا می باشد که در خانه ها و مکان های کوچک نیز امکان پذیر است ، برخی از افرادی که هم اکنون دارندگان سالن های پرورش مرغ گوشتی هستند زمانی از همین جا شروع کرده اند و در یک محیط کوچک مانند یک گاراژ شروع به فعالیت و پرورش مرغ گوشتی کرده اند و کم کم کار خود را گسترش داده اند و در نهایت امروز به اینجا رسیده اند.

اگر شما میخواهید مرغ گوشتی در خانه پرورش دهید می توانید این کار را از امروز شروع کنید ، شما با پرورش مرغ گوشتی نژاد راس می توانید هر مرغ را در عرض 45 روز کاملاً آماده کنید و به بازار عرضه نمایید. مرغ های گوشتی نژاد راس به دلیل اصلاح نژادی که بر روی آنها انجام شده است مخصوص این کار آماده شده اند که در سریع ترین زمان ممکن بیشترین تبدیل دان به گوشت را داشته باشند. بدین صورت میتوانند در حدود 1 ماه و نیم آماده ارائه گردند.

توجه داشته باشید برای این کار ملزوماتی نیاز خواهید داشت که از این دست ملزومات می توانیم به یک قفس و یک دستگاه جوجه کشی اشاره کنیم. قفس برای نگهداری مرغ گوشتی در مکانی کوچک بسیار ضروری خواهد بود ، البته برخی دیگر نیز محیط را آماده میکنند و در همان محیط کوچک با درج تور به پرورش مرغ گوشتی می پرازند.

دستگاه جوجه کشی نیز به منظور جوجه کشی مرتب از نژاد گوشتی و جایگزین کردن پرنده ها کاربرد خواهد داشت ، یعنی شما می توانید مرتباً از یک طرف جوجه مرغ گوشتی تولید کرده ، پرورش دهید و به فروش برسانید. دستگاه های جوجه کشی نیز در انواع مختلفی تولید می گردند در ایران که ما در ادامه بهترین نوعی این دستگاه ها را به شما پیشنهاد خواهیم داد.

پرورش مرغ گوشتی

پیشنهاد ما برای خرید یک دستگاه جوجه کشی بدون شک دستگاه های جوجه کشی اندیشه سبز می باشد که بدون نیاز به هیچ تنظیماتی میتواند از پرنده مرغ با نهایت راندمان جوجه کشی نماید. در واقع با بهره گیری از این دستگاه دیگر نیازی نیست تجربه ای در زمینه جوجه کشی داشته باشید ، فقط تخم های نطفه دار را درون دستگاه قرار خواهید داد و نوع پرنده مرغ را انتخاب خواهید کرد ، بدین صورت می توانید به راحتی از مرغ جوجه کشی نمایید. دستگاه های جوجه کشی 48 تایی و 96 تایی اندیشه سبز این توانایی را دارد تا به صورت کاملاً خودکار و بدون دخالت دست از پرنده مرغ جوجه کشی نماید.

در کنار این موارد آبخوری و دانخوری نیز برای پرورش مرغ ها نیاز خواهید داشت که توصیه میکنیم برای اول کار از آبخوری ها و دانخوری های اتوماتیک استفاده نکنید چرا که هزینه گرانی را متحمل خواهید شد. به طور کلی هرآنچه که برای پرورش مرغ گوشتی در خانه نیاز دارید توسط اندیشه سبز طراحی و تولید شده است که می توانید تهیه فرمایید. البته لازم است بدانید اندیشه سبز امکان مشاوره رایگان را نیز برای شما عزیزان به ارمغان آورده است یعنی قبل از اینکه خریدی انجام دهید می توانید با مشاورین اندیشه سبز در ارتباط باشید و هرآنچه لازم است بدانید را با مشاورین ما درمیان بگذارید و پاسخ آنها را دریافت نمایید. برای بهره گیری از مشاوره رایگان در مورد محصولات اندیشه سبز می توانید با شماره تماس های زیر در ارتباط باشید:

اندیشه سبز با بیش از 25 سال تجربه در زمینه تولید انواع تجهیزات مرغداری ها توانسته همانند همیشه بهترینها را تولید نماید. این کارخانه از ابتدای کار خود سعی بر این داشته تا با کیفیت ترین محصولات را ارائه نماید که تا به امروز در کار خود موفق عمل کرده است. عموم محصولات مرغداری تولید شده توسط این کارخانه شهرت جهانی دارند ، از جمله دستگاه های جوجه کشی فوق هوشمند اندیشه سبز که از 4 سنسور ، تکنولوژی هوش مصنوعی و منطق فازی بهره برده اند.

پرورش مرغ گوشتی در خانه
3.9 (78.18%) 11 votes
دیدگاه‌ها 1

*
*

    ارشادالله ارشاد پاسخ

    بسیارعالی بود