سازندگان دستگاه های جوجه کشی در ایران

تولید کنندگان دستگاه های جوجه کشی در ایران

معرفی انواع تولید کنندگان دستگاه های جوجه کشی در ایران

در ایران تولید کنندگان ماشین آلات جوجه کشی بسیار زیادی وجود دارد که در این مقاله سعی بر این داریم تا به توضیح آنها بپردازیم. توضیحات اندکی در مورد هر یک از تولید کنندگان و گذشته آنها درج کرده ایم که میتوانید مطالعه فرمایید.

» در این مقاله به تولید کنندگان زیر اشاره خواهیم کرد :

  • دستگاه جوجه کشی دماوند
  • دستگاه جوجه کشی کاکس
  • دستگاه جوجه کشی ایزی باتور
  • دستگاه جوجه کشی فاخته

بلدرچین دماوند

بلدرچین دماوند

گروه بلدرچین دماوند از سال 88 در تهران با جمعی از مهندسین در علوم مختلف تشکیل شد. این گروه تولیدی کار خود را با هدف پیشرفت از سال 74 با پرورش پرنده بلدرچین آغاز کردند. آنها تا سال 1383 این کار را ادامه دادند و از آن سال به بعد در زمینه پژوهش های علمی فعالیت خود را آغاز کرده اند. گروه بلدرچین دماوند پس از سعی و تلاش بسیار سرانجام به موفقیت هایی در این زمینه دست یافتند که در این راستا نیز گروه صنعتی بلدرچین دماوند را تشکیل دادند و شروع به تولید تجهیزات پرورش بلدرچین شدند. از جمله تولیدات این واحد صنعتی برای پرورش بلدرچین عبارت است از انواع قفس بلدرچین ، دستگاه های جوجه کشی برای جوجه کشی از انواع پرندگان ، انواع پرکن و لوازم کشتارگاه ها و…
امروزه دستگاه های جوجه کشی بلدرچین دماوند توانایی جوجه کشی از پرندگان اهلی را به راحتی دارد و شما میتوانید با خرید یک دستگاه از این کارخانه به تولید جوجه یک روزه بپردازید. توجه داشته باشید در وب سایت اندیشه سبز صفحه ای به جهت تحلیلی و بررسی تولیدات این کارخانه ایجاد کرده ایم که توصیه میکنیم حتماً مطالعه فرمایید. برای مطالعه تحلیل و بررسی دستگاه های جوجه کشی بلدرچین دماوند میتوانید به بخش زیر مراجعه فرمایید.

تحلیل و بررسی دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند

کاکس ماشین

کاکس ماشین

کاکس ماشین از جمله ارائه دهندگان دستگاه جوجه کشی در ایران میباشد ، گروه کاکس ماشین ادعای این را دارد که تمامی دستگاه های جوجه کشی ارائه شده توسط این کارخانه ساخت هلند بوده و از کیفیت مناسبی برخوردار است اما شاید با اندکی کاوش شما هم به این نتیجه برسید که این چنین نیست دستگاه های ارائه شده در این وب سایت تولید چین بوده و از کیفیت نسبتاً پایینی برخوردار است. برای جوجه کشی از پرندگان اهلی این محصول مناسب میباشد و شما میتوانید به راحتی از این دستگاه برای جوجه کشی از پرندگانی همانند مرغ ، بلدرچین ، کبک ، غاز ، اردک ، بوقلمون استفاده نمایید.

ایزی باتور

ایزی باتور

دستگاه جوجه کشی ایزی باتور توسط سازنده معروف ” گروه صنعتی اسکندری ” تولید میگردد اما به دلیل کیفیت بسیار بالای محصولات تولیدی این کارخانه شما میتوانید دستگاه های جوجه کشی ایزی باتور را در وب سایت های فروشگاهی همچون دیجی کالا ، اندیشه سبز و… میتوانید مشاهده فرمایید.
دستگاه جوجه کشی ایزی باتور در انواع خانگی در ابعاد مختلفی تولید میشوند که از این دست میتوانیم به دستگاه 48 تایی 96 تایی و 12 تایی اشاره کنیم. توجه داشته باشید ایزی باتور همچنین یک نسخه حرفه ای مخصوص رقابت با دستگاه های جوجه کشی خارجی همچون آرکام تولید کرده است که راندمانی معادل 99 درصد را دارا میباشد. ایزی باتور 6 یا همان دستگاه جوجه کشی حرفه ای از جمله محصولاتی میباشد که شما میتوانید با استفاده از Easy Bator از پرندگان زینتی همانند طوطی ، کاسکو ، مرغ عشق و… با نهایت راندمان جوجه کشی کنید.

تحلیل و بررسی دستگاه جوجه کشی ایزی باتور

فاخته

فاخته

فاخته نیز از دیگر تولید کنندگان دستگاه جوجه کشی در ایران میباشد که توانسته تا به این لحظه بخشی از بازار ایران را در دست بگیرد ، این کارخانه را عموماً با نام گروه طیوران صنعت فاخته مشهد میشناسیم ، این کارخانه تولیدی نیز دستگاه های جوجه کشی مناسبی ارائه میدهد و میتواند به عنوان یکی از کاندیدا های بهترین دستگاه های جوجه کشی در ایران واقع گردد. لازم به ذکر است که دستگاه های جوجه کشی فاخته برای جوجه کشی از پرندگان اهلی و طیور خانگی بسیار مناسب میباشند.

اندیشه سبز

دستگاه جوجه کشی اندیشه سبز

اندیشه سبز نیز از دیگر تولید کنندگان دستگاه های جوجه کشی در ایران میباشد ، تا به این لحظه این کارخانه توانسته تولیدات بسیار با کیفیتی را ارائه نماید که با دستگاه های جوجه کشی خارجی همچون برینسآ و آرکام در یک زمره قرار گیرد. ماشین جوجه کشی اندیشه سبز در ابعاد خانگی ، صنعتی ، فوق صنعتی طراحی و تولید میگردد که امکان جوجه کشی از هر پرنده ای را دارد. عموماً در جوجه کشی های به عمل آمده توسط دستگاه های جوجه کشی اندیشه سبز راندمانی معادل 90 الی 99 درصد را شاهد بوده ایم. برای مشاهده تمامی دستگاه های جوجه کشی اندیشه سبز میتوانید به صفحه ” دستگاه جوجه کشی اندیشه سبز ” مراجعه فرمایید.

توجه داشته باشید با بهره گیری از ماشین های جوجه گیری اندیشه سبز از پرندگان اهلی همانند مرغ ، بلدرچین ، کبک ، غاز ، اردک ، بوقلمون و البته پرندگان زینتی همانند مرغ عشق ، طوطی ، کاسکو و همچنین انواع نژاد های مختلف پرندگان مانند فلامینگو و … جوجه کشی کنید.

مشاوره رایگان برای خرید دستگاه جوجه کشی مناسب

مشاوره رایگان در مورد دستگاه های جوجه کشی

توجه داشته باشید برای جوجه کشی از هر پرنده ای نیاز به یک دستگاه جوجه کشی خاصی دارید و برای اینکه بتوانید بدانید کدام دستگاه برای جوجه کشی از چه پرنده ای مناسب است میتوانید از مشاوره رایگان اندیشه سبز بهره ببرید. برای اینکار کافی است تا با شماره تماس های درج شده در زیر تماس حاصل فرمایید.

کارشناسان رسمی فروش کارخانه

سازندگان دستگاه های جوجه کشی در ایران
5 (100%) 3 votes
دیدگاه‌ها 1

*
*

    مهدی پاسخ

    بله تا جایی که من هم اطلاع دارم همین ها هستند آرکام چطوره؟ کیفیت و کاراییش چطوره؟ از تولیدات داخل کدام رو پیشنها میکنید برای جوجه کشی از پرنده غاز