قیمت بخاری دست دوم

قیمت بخاری دست دوم

قیمت بخاری دست دوم

بخاری ها در انواع مختلفی وجود دارند که دست دوم آنها نیز یافت می شود. در این بخش به سعی میکنیم تک به تک آنها را معرفی کنیم. اول باید بدانید چند نوع بخاری وجود دارد ، اولین نوع بخاری همان بخاری هایی می باشد که در منازل در فصول سرد سال استفاده میکنید ، دومین نوع بخاری ها در واقع بخاری های گلخانه ای می باشد که به صورت آتش درون طراحی شده اند و مخصوص گلخانه ها می باشد ، نوع سوم بخاری ها ، هیتر جت ها می باشد که بازدهی 100% دارند و مخصوص مرغداری ها طراحی و تولید شده اند ، بخاری های برقی فن دار نیز از انواع دیگر این بخاری ها می باشد.

همانطور که گفته شد انواع بخاری های مختلفی وجود دارد که قیمت این بخاری ها را می توانید از مکان های مختلفی بگیرید. از جمله این مکان ها می توانیم به برنامه های آندرویدی اشاره کنیم ، اولین مورد برنامه آندرویدی دیوار می باشد که عموم مردم قیمت بخاری دست دوم را از این برنامه کاربردی استخراج میکنند.

دومین مورد برنامه اندرویدی شیپور می باشد ، این برنامه نیز همانند دیوار می باشد و شما را در گرفتن قیمت بخاری دست دوم یاری می نماید.  انواع انجمن ها نیز این کار را انجام میدهند یعنی پس از عضو شدن می توانید پست های مختلفی را مشاهده کنید که بخاری خود را برای فروش گذاشته اند و قیمت بخاری کاملاً مشخص می باشد.

در صورتی که میخواهید یک بخاری گلخانه مرغداری و یا هیتر صنعتی دیگری برای سالن های مختلف همانند پرورش قارچ و … خریداری نمایید توصیه میکنیم دست دوم و کارکرده این بخاری ها را نخرید زیرا مشکلات بسیاری در آنها خواهد بود. عموماً این هیترهای صنعتی را به صورت صفر و آکبند از کارخانه های معتبر خریداری نمایید.

یکی از دلایلی که باید این دست هیتر ها را به صورت آکبند خریداری کنید :

زمانی که شما یک سالن پرورش گیاه دارید هیتر وظیفه تامین گرمایش را بر عهده دارد تا گلها بدون هیچ مشکلی رشد نمایند اما زمانی که هیتر شما با مشکلی روبرو شود امکان تغییرات دمایی وجود دارد که در نتیجه این عمل خواهید که گل ها با مشکل پژمردگی مواجه می شوند. حال اگر شما گل های گران قیمتی را پرورش می دهید متاسفانه با مشکلات بسیاری روبرو خواهید شد.

تمامی مواردی که گفته شد در سالن های پرورش طیور و همچنین سالن های مختلف همانند سالن های ورزشی و سالن های پرورش قارچ نیز صدق میکند و امکان هرگونه ضرر وجود دارد ، اما ما به شما عزیزان توصیه می کنیم بخاری های صنعتی اندیشه سبز را خریداری نمایید.

این بخاری ها کاملاً بهینه طراحی شده به نوعی که تمامی استانداردهای بین المللی در آنها رعایت گردیده است. اندیشه سبز همچنین گارانتی 12 ماهه و خدمات پس از فروش 10 ساله نیز برای تمامی محصولات خود ارائه می نماید. این واحد صنعتی در تمامی استان های ایران عزیز با بیش از 100 نمایندگی فعال آماده خدمات رسانی به شما می باشد.

همچنین توجه داشته باشید در صورتی که هیترهای خاصی برای مکان های خاص نیاز داشته باشید اندیشه سبز با بیش از 25 سال سابقه فعالیت در این زمینه خود را آماده کرده است تا به صورت سفارشی این هیترها را برای شما خریداران محترم طراحی و تولید نماید.

کارخانه اندیشه سبز همیشه سعی بر این داشته تا از بهترین و با کیفیت ترین قطعات برای ساخت دستگاه های خود استفاده نماید تا نهایت کیفیت گرمایش و همچنین عمر مفید را به ارمغان آورد ، یکی از مواردی که با بهره گیری از قطعات با کیفیت تولید شده است سیستم ایمنی 4 لایه می باشد که نهایت ایمنی را نیز برای شما مهیا نماید.

قیمت بخاری دست دوم
4 (80%) 1 vote
دیدگاه‌ها 0

*
*