خرید رطوبت ساز پروانه ای مستقیم از کارخانه | مقاوم در برابر رطوبت | ارزان ترین قیمت بازار

مه پاش یا رطوبت ساز پروانه در ظرفیت های مختلفی توسط اندیشه سبز طراحی و تولید شده است. این مه پاش ها امکان تولید رطوبت همراه با هوادهی در حیط را فراهم میکنند. 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش شامل این محصول میشود.

مه پاش پروانه ای چیست ؟

مه پاش پروانه ای دستگاه است که ابتدا قطرات آب را خرد کرده و سپس آن ها را با توانی بالا در محیط آزاد می کند. مه پاش ها در چندین مدل طراحی و ساخته میشوند که نمونه های پروانه ای عموما قبال حل می باشند.

اجزا مه پاش پروانه ای :

مه پاش ها دارای تجهیزات مختلفی هستند که برخی از آنها را به صورت مختصری توضیح میدهیم :

– بدنه :

بدنه مه پاش ارتباط مستقیمی با آب و رطوبت دارد. از این رو باید در مقابل زنگ زدگی مقاوم سازی شود. اندیشه سبز به منظور افزایش هر چه بیشتر مقاومت بدنه ، از یک لایه رنگ کوره ای بر روی این دستگاه استافده میکنیم .

بدنه مه پاش پروانه ای  - اندیشه سبز

رنگ کوره ای در دمایی بسیار بالا از ترکیب رنگ با کروم و نیکل تولید میشود و سپس بر روی اجسام پاشیده میشود. فلز زنگ آمیزی شده به داخل کوره ی مخصوص منتقل میشود و دمای بالایی دریافت میکند. دما بالا سبب چسپیدن کامل رنگ به بدنه میشود. بدنه گالوانیزه با رنک کوره ای ، مقاومت بالایی در مقابل زنگ زدگی دارد.

– توری :

اندیشه سبز بر روی مه پاش های پروانه ای خود توری مخصوصی قرار داده است تا از یک سو، امکان ورود مواد اضافی به داخل مخزن وجود نداشته باشد و از سویی دیگر هوادهی فن دستگاه به بهترین شکل ممکنه انجام گیرد.

توری مه پاش پروانه ای - اندیشه سبز

– پروانه :

پروانه 2 وظیفه مهم تبدیل قطرات آب به قطره هایی بسیار ریزتر و همینطور هوادهی و پرتاب رطوبت به محیط را برعهده دارد.

پروانه مه پاش پروانه ای - اندیشه سبز

اندیشه سبز از پروانه ای با جنس آلومینیوم در مه پاش های خود استفاده کرده است. آلومینیوم مقاومت بسیار بالایی در مقابل رطوبت داشته و میتواند سالهای بسیاری بدون مشکل کار کند. همچنین پروانه این مه پاش ها با استفاده از تجهیزات دیجیتالی ، به صورت کامل بالانس شده اند. بالانس شدن پره ها سبب افزایش هوادهی و دبی هوایی مه پاش میشود.

– موتور :

موتور مهپاش نیروی محرکه ی لازم برای حرکت دادن پروانه را فراهم میکند. اندیشه سبز از بهترین موتورهای موجود در بازار برای مهپاش های خود استفاده کرده است. قدرت موتور بستگی به ظرفیت مهپاش و توان مورد نیاز برای تولید رطوبت دارد که در صورت نیاز خریدار امکان سفارش موتوری با قدرت بالاتر نیز وجود دارد.

موتور مه پاش پروانه ای - اندیشه سبز

– پمپ :

پمپ آب به منظور انتقال آب از مخزن به روی پروانه مورد استفاده قرار میگیرد. اندیشه سبز از پمپ آب الکتروژن در محصولات خود استفاده کرده است . پمپ آب الکتروژن هم کیفیت بالایی دارد و هم به دلیل طراحی بروز ، طول عمر آن بالا می باشد.

پمپ مه پا پروانه ای - اندیشه سبز

– اتصال به آب شهری :

تمامی مه پاشی های تولیدی کارخانه اندیشه سبز امکان اتصال به لوله کشی آب شهری را دارا می باشند. با استفاده از این ویژگی می توان عملکرد مه پاش را به صورت کاملا اتوماتیک فراهم کرد.

اتصال به آب شهری - اندیشه سبز

ورودی آب مهپاش به یک شناور آب متصل است که میزان آب موجود در مخزن را بررسی کرده و در صورتی که مخزن پرشود اقدام به قطع اتوماتیک ورود آب میکند.

– برق مصرفی :

تمامی مه پاش های تولیدی کارخانه اندیشه سبز امکان تولید به صورت تک فاز و یا سه فاز را به سفارش مشتری دارا می باشند. دستگاه ها به صورت پیشفرض تک فاز تولید میشوند که در صورت سفارش میتوان آنها را به صورت سه فاز نیز تولید کرد.

کاربردهای مه پاش پروانه ای :

رطوبت ساز پروانه ای به دلیل ماهیت رطوبتی که تولید می کند، کاربردهای بسیاری دارد . اما از جمله مهمترین کاربردهای این نوع از رطوبت سازها در صنعت گلخانه و پرورش قارچ می باشد.

کاربردهای مه پاش پروانه ای

– گلخانه : گلخانه ها با افزایش دمای هوا ، نیازمند رطوبت بالاتری هستند. رطوبت ساز های پروانه ای از یک سو می توانند رطوبت مورد نیاز سالن را تامین کنند ، و از سویی دیگر هوای خنک را در سالن ازاد کرده و نقش مهمی را در سیستم خنک سازی سالن ایفا کنند.

هر مهپاش با توجه به توانی که دارد، میزان مشخصی از رطوبت را میتوان به جلو پرتاب کند. از این رو پیش از خرید رطوبت ساز پروانه ای، میزان پرتابه را با نیاز خودتان چک کرده و سپس اقدام به خرید کنید.

– سالن پرورش قارچ : برای تولید قارچ ، از یک سو رطوبت بسیار بالایی نیاز است و از سویی دیگر باید میزان هوادهی محیط افزایش قابل قبولی داشته باشد.

در سالن های کوچک که امکان استفاده از تجهیزات بزرگ و صنعتی هوادهی وجود ندارد، استفاده از مهپاش های پروانه ای می تواند راهکاری بسیار مناسب باشد، هم رطوبت تامین میشود و هم میزان بالایی از هوادهی.

سم پاشی با استفاده از مه پاش :

با استفاده از رطوبت ساز های پروانه ای میتوان اقدام به سمپاشی کامل مواد کرد. این مورد بخصوص در سالن های پرورش گل و گیاه بسیار کاربردی می باشد.

قیمت مه پاش پروانه ای :

قیمت از جمله مهمترین فاکتورها در خرید رطوبت ساز می باشد. با توجه به اینکه کارخانه اندیشه ی سبز خود اقدام به طراحی و تولید محصولات رطوبت ساز پروانه ای کرده است، قیمت تمام شده ی محصول کمتر از قیمت بازار می باشد. بدین ترتیب درصورتی که از تولید کننده به صورت مستقیم خریداری کنید، قیمت نهایی مه پاش کاهش پیدا خواهد کرد.

مشاوره رایگان پیش از خرید :

اندیشه سبز امکان دریافت مشاوره ی رایگان پیش از فروش را فراهم کرده است. بدین منظور میتوانید با کارشناسان ما در بخش فروش کارخانه اندیشه سبز تماس حالص فرمایید تا علاوه بر تشریح کامل مشخصات دستگاه ها ، بهترین دستگاه رطوبت ساز متناسب با کسب و کار شما را نیز معرفی نمایند.

فرایند مشاوره کاملا رایگان می باشد

گارانتی و خدمات پس از فروش :

یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پش از فروش معتبر کارخانه اندیشه سبز، برای مهپاش های این واحد تولیدی در نظر گرفته شده است. اندیشه سبز نزدیک به 30 سال است در عرصه تولید تجهیزات صنعتی پیشتاز است و بیش از 100 واحد فروش و خدمات پس از فروش در اقصی نقاط کشور داردو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای اطلاع از پاسخ به نظر خود، شماره همراه را در کادر زیر وارد کنید.