خرید یخساز حبه ای صنعتی از 80 کیلو گرم تا 500 کیلو گرم با ارزان ترین قیمت | قیمت یخساز حبه ای بزرگ کارگاهی و صنعتی

یخساز های صنعتی حبه ای تولید شده توسط کارخانه اندیشه سبز، دارای ظرفیت های بسیار متنوعی بوده و برای استفاده در هر محیط کارگاهی، نیمه صنعتی و صنعتی مناسب می باشند. بدنه این دستگاه ها تماما از استیل 304 غیر مغناطیسی نگیر ساخته شده است که در ظرفیت های یخ سازی 80 کیلو گرم، 120، 200، 250، 300 ، 400 و 500 کیلویی طراحی و تولید شده اند.

انواع یخساز حبه ای

انواع یخساز حبه ای - اندیشه سبز

انواع یخ ساز حبه ای به طور کلی به دو نمونه کوچک و بزرگ صنعتی تقسیم بندی می شوند:

یخساز حبه ای بزرگ :

یخساز های حبه ای بزرگ یا دستگاه صنعتی یخ سازی حبه ای، معمولا در ظرفیت 100 کیلو گرم تا 1 تن تولید شده و برای مصارف صنعتی کاربرد دارند.

یخ ساز حبه ای کوچک خانگی :

یخساز حبه ای خانگی، معمولا در ابعاد کوچک طراحی شده و دارای ظرفیت تولید 10 کیلو گرم یخ تا نهایتا 80 کیلو گرم می باشد. این دستگاه نیز در ویلاها، منازل، کافیشاپ ها و … مورد استفاده قرار می گیرد.

بررسی قطعات دستگاه یخساز حبه ای صنعتی بزرگ

بررسی قطعات دستگاه یخساز حبه ای صنعتی بزرگ - اندیشه سبز

تا این قسمت از متن با انواع دستگاه یخ سازی صنعتی و خانگی آشنا شدید. هر کدام از این تجهیزات، قطعات مختلفی داشته که در ادامه، تجهیزات اصلی یخساز های حبه ای صنعتی بررسی می شوند:

1- جنس بدنه خارجی و داخلی

استفاده از متریال بهداشتی در ساخت یخساز های صنعتی بزرگ، اهمیت بسیار بالایی دارد. این دستگاه ها معمولا به عنوان تولید کننده یخ برای مصارف خوراکی کاربرد داشته و ضروری است تا یخ تولید شده توسط آن ها، کاملا بهداشتی و پاکیزه باشد.

از این رو، کارخانه اندیشه سبز در تولید بدنه خارجی و داخلی دستگاه های یخ سازی بزرگ خود، از ورق استیل 304 نگیر غیر مغناطیسی استفاده نموده است. این متریال ضد زنگ بوده و در مجاورت با آب و یخ، دچار خوردگی نمی شود.

2- جنس مخزن ذخیره یخ

بدنه یخساز های حبه ای صنعتی اندیشه سبز، از استیل 304 بهداشتی ساخته شده و مخزن ذخیره یخ آن نیز، از متریال مونو پلاستیک بهداشتی تولید گشته است. این متریال علاوه بر جلوگیری از آلوده شدن یخ های حبه ای، از ذوب شدن سریع یخ در مجاورت هوای گرم محیط نیز جلوگیری می نماید. به بیان دیگر، مونو پلاستیک بهداشتی ، نوعی عایق دما برای یخ های تولید شده توسط دستگاه می باشد.

3- کمپرسور یخساز بزرگ صنعتی

مهمترین قسمت یک دستگاه یخساز حبه ای صنعتی، کمپرسور یا موتور آن می باشد. این قطعه که قلب تجهیزات برودتی نامیده می شود، تاثیر مستقیمی بر قدرت سرمایشی دستگاه و توان تولید یخ آن دارد. کارخانه اندیشه سبز، به منظور عملکرد پر قدرت یخساز های بزرگ خود، از کمپرسور با برند های مطرح جهانی استفاده نموده است.

شما به راحتی می توانید این تجهیزات را با کمپرسور های کولترون، امبراکو و یا تکامسه سفارشی سازی نمایید. به بیان دیگر نوع کمپرسور دستگاه، بنا به سفارش و خواست شما قابل تغییر خواهد بود.

نکته جالب توجه در ساخت یخ ساز های ظرفیت بالای این مجموعه، قابلیت سفارش آن ها با دو عدد کمپرسور می باشد. در صورتی که شما یخ ساز های 400 و 500 کیلویی مجموعه را با دو عدد کمپرسور سفارش دهید، به راحتی می توانید در هر زمان، از نیمی از ظرفیت تولید یخ یا تمام آن استفاده نمایید.

4- کندانسور

همان گونه که گفته شد، ظرفیت دستگاه های یخساز صنعتی، بالاتر از تولید 100 کیلو گرم یخ حبه ای در روز می باشد. از این رو نیاز است تا از سیکل تبرید پر قدرت در این تجهیزات استفاده شود تا به راحتی بتوانند این حجم از تولید را جوابگو باشند.

در دستگاه صنعتی یخساز حبه ای این مجموعه از کندانسور های مسی فین دار با فین آلومینیومی استفاده شده است. این نوع کندانسور، بهترین آن بوده و قدرت بالایی در انتقال گرمای دستگاه به محیط خارجی دارد.

5- اواپراتور یخساز

اواپراتور دستگاه در واقع، قسمتی است که دما را از آب های درون قالب گرفته و رفته رفته سبب می شود تا آب درون قالب، یخ بزند. در دستگاه های یخساز حبه ای این مجموعه، اواپراتور در واقع همان قالب یخ می باشد.

آب به درون این قالب های مکعبی ریخته و در تماس مستقیم با اواپراتور، کاملا منجمد می شود.

6- فن های دستگاه

فن تمامی دستگاه های یخ سازی حبه ای، از برند الکتروژن بوده و به خنک سازی کندانسور محصول، کمک می نماید. این فن ها علاوه بر طول عمر بسیار بالا، هوادهی بالایی نیاز دارند.

7- پمپ آب دستگاه

به منظور پمپاژ آب از درون مخزن بر روی قالب های مکعبی، از یک پمپ از برند های درجه 1 ایرانی بهره گرفته شده است. این پمپ باید قدرت کافی برای آب رسانی به قالب های دستگاه را داشته باشد.

8- تابلو برق یخساز صنعتی حبه ای

تمام عملکرد دستگاه توسط تابلو برق تمام اتومات هوشمند یخساز انجام می گردد. تعداد این تابلو برق در دستگاه های دو موتوره نیز 2 عدد می باشد تا نحوه کارکرد دستگاه به خوبی صورت پذیرد.

یخساز حبه ای صنعتی قابل اتصال به آب شهری

یخساز حبه ای صنعتی قابل اتصال به آب شهری - اندیشه سبز

از مزیت ها بسیار جالب توجه این یخساز های صنعتی بزرگ، قابلیت اتصال آن به آب شهری می باشد. با توجه به این قابلیت، نیازی به آب گیری دستی یخساز نبوده و تنها نیاز است تا دستگاه را به آب شهری یا تصفیه شده متصل کنید.

البته توجه داشته باشید که این تجهیزات، به سیستم رسوب گیری نیز مجهز می باشند.

کاربرد دستگاه صنعتی یخساز حبه ای

همانگونه که در ابتدای متن گفته شده، یخساز های کوچک برای مصارف خانگی و یخ ساز های بزرگ نیز برای استفاده در صنایع مختلف کاربرد دارند. معمولا از یخ ساز های بزرگ کارخانه اندیشه سبز، در رستوران ها، غذاخوری های بزرگ، کارگاه های صنعتی و … استفاده می شود. در ادامه با چند کاربرد یخ سازهای صنعتی آشنا می شوید:

یخساز حبه ای کارگاهی و کارخانه

معمولا در محیط های بزرگ مانند کارگاه های تولیدی و کارخانه ها، به جهت تامین یخ مورد نیاز پرسنل، از یخساز های صنعتی حبه ای استفاد می شود. گاه یخ تولید شده در این دستگاه ها، برای تولید محصولات کارخانه نیز مورد استفاده قرار می گیرند. به عنوان مثال در کارخانجات تولیدی سوسیس و کالباس به یخ در تهیه محصول نیاز می باشد.

یخساز صنعتی رستوران

در بسیاری از رستوران های بزرگ، با شروع وقت ناهار یا شام و نزدیک شدن به ظهر و شب، مشتریان بسیار زیادی به رستوران مراجعه می نمایند. کمبود یخ و یا استفاده از یخ ساز در این محیط ها، به خصوص در فصل تابستان، می تواند مشکلات زیادی به وجود آورد.

از این رو لازم است تا در رستوران های بزرگ از یخساز های صنعتی استفاده نمایید. این دستگاه ها، ظرفیت تولید یخ بالایی داشته و به راحتی قادرند یخ مورد نیاز مراجعین رستوران شما را تامین سازند.

یخساز برای تالار ها

در تالار های برگزاری مراسمات عروسی و سایر جشن ها، معمولا مصرف یخ حبه ای بالا می باشد. از این رو توصیه می گردد برای این محیط ها، از یک یخساز حبه ای صنعتی استفاده نمایید.

یخساز کافی شاپ

معمولا کافه رستوران های بزرگ، از یخساز های صنعتی حبه ای استفاده می نمایند. این یخ ها در تهیه انواع نوشیدنی مورد استفاده قرار می گیرند.

یخ ساز برای بتن ریزی

صنعت دیگری که یخساز های صنعتی حبه ای در آن کاربرد دارند، بتن ریزی در فصل تابستان می باشد. برای این کار یخ ها را به درون یخ خرد کن ریخته و در میکسر های بتن از آن استفاده می نمایند. در پروژه های بزرگ معمولا حجم یخ مورد نیاز در بتن ریزی بالا بوده و باید از یک یخ ساز صنعتی با ظرفیت بالا استفاده گردد.

ظرفیت تولید یخ در یخساز های صنعتی مکعبی

ظرفیت تولید یخ در یخساز های صنعتی مکعبی - اندیشه سبز

همانطور که گفته شد، دستگاه صنعتی یخ سازی حبه ای ، دارای ظرفیت های متنوعی می باشد. اما این ظرفیت به چه معنا است ؟ یک یخ ساز حبه ای 200 کیلو گرمی قادر است در هر 24 ساعت، 200 کیلوگرم یخ حبه ای شفاف تولید نماید.

بنابراین گفته می شد که ظرفیت یخساز های صنعتی کارخانه اندیشه سبز، برابر با میزان یخ تولیدی آن ها در هر 24 ساعت می باشد.

برق مصرفی یخ ساز بزرگ حبه ای

جالب است بدانید که تمامی یخ ساز های صنعتی حبه ای کارخانه اندیشه سبز، اعم از یخساز 80 کیلو گرمی تا 500 کیلوگرمی، با برق شهری تک فاز کار می کنند. به همین دلیل از این دستگاه به راحتی در هر محیطی می توانید استفاده نمایید.

قیمت دستگاه یخساز صنعتی حبه ای

قیمت دستگاه یخساز به موراد زیادی بستگی دارد. مسلما قیمت یک یخساز تک کمپرسور با یک دستگاه یخ سازی دو موتور متفاوت خواهد بود. همچنین ارزش خرید یک یخساز با ظرفیت 500 کیلوگرم یخ ، به نسبت یخ ساز های 80 کیلویی بیشتر است. این موارد سبب شده است تا نتوان قیمت واحدی برای دستگاه یخساز مشخص نمود. برای کسب اطلاعات در این مورد نیاز است تا با واحد پشتیبانی اندیشه سبز تماس حاصل نمایید.

نحوه خرید دستگاه یخساز صنعتی حبه ای

دستگاه یخ سازی اندیشه سبز در تمامی ظرفیت های گفته شده، تولید و عرضه به بازار  می گردد. برای خرید یخساز صنعتی حبه ای، تنها کافی است از طریق سایت ثبت سفارش نموده و یا با کارشناسان فروش مجموعه تماس حاصل فرمایید. تمامی این تجهیزات به صورت کاملا سفارشی تولید شده و در اسرع وقت برای شما ارسال می گردد.

گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه یخساز حبه ای بزرگ

دستگاه صنعتی یخساز حبه ای، در ظرفیت های 80، 120، 200، 250 ، 300 ، 400 و 500 کیلو گرمی دارای 12 ماه ضمانت نامه معتبر می باشند. در کنار این ضمانت نامه یک ساله، 10 سال خدمات پس از فروش کالا نیز برای محصول در نظر گرفته شده است.

در این صورت، تا 10 سال پس از خرید محصول نگرانی بابت تامین و تعویض قطعات دستگاه وجود نخواهد داشت. به بیان دیگر، کارخانه اندیشه سبز، به شما متعهد می گردد که تا 10 سال پس از عرضه محصول، همچنان قطعات یدکی آن در بازار موجود بوده و تولید گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای اطلاع از پاسخ به نظر خود، شماره همراه را در کادر زیر وارد کنید.