خرید آسیاب، میکسر، بالابر مرغداری | قیمت آسیاب میکسر بالابر | خرید بی واسطه از کارخانه

فروشگاه اندیشه سبز ارائه کننده تجهیزات مرغداری اعم از آسیاب، میکسر و بالابر می باشد. این تجهیزات برای آسیاب ، میکس و انتقال انواع غلات نظیر گندم، جو و… در واحدهای پرورش طیور مورد استفاده قرار می گیرد.

جهت برخورداری از صرفه اقتصادی پرورش دهندگان می توانند با تجهیز واحد پرورش خود به آسیاب، میکسر و بالابر از پرداخت هزینه های هنگفت برای آسیاب مواد مصرفی دام و طیور جلوگیری کنند.

تجهیزات لازم برای تهیه تغذیه دام و طیور 

تجهیزات لازم برای تهیه تغذیه دام و طیور - اندیشه سبز

آسیاب، میکسر و بالابر مرغداری از تجهیزات مورد استفاده در تهیه جیره غذایی دام و طیور می باشند که بر حسب سایز و ظرفیتی که دارند می توان هم در صنایع کوچک و هم در صنایع بزرگ از آنها استفاده کرد.

این تجهیزات در ساختار ظاهری و داخلی از قطعات مختلفی ساخته شده اند که در ادامه به توضیح هر یک از قطعات به کار برده شده در آنها خواهیم پرداخت.

آسیاب مرغداری

آسیاب مرغداری - اندیشه سبز

یکی از تجهیزات مورد نیاز در خط تولید دان برای آسیاب جیره غذایی طیور، آسیاب مرغداری می باشد که دان مورد نظر را در اندازه های مختلف برای مصارف انواع طیور آماده می سازد. این دستگاه متشکل از تیغه های ضربه زن و چکش میباشد که توسط این موارد دان مورد نیاز را خرد میکند. آسیاب مرغداری از قابلیت تنظیم میزان خردشدگی دان بر حسب سن و نوع پرنده برخوردار است. همچنین میتوان بر روی آن الک نیز نصب کرد.

قطعات مختلف آسیاب مرغداری

در ساخت و طراحی آسیاب مرغداری اجزای مختلفی مورد استفاده قرار گرفته که هر کدام به نحوی در روند آسیاب دان نقش موثری دارند هرچقدر کیفیت قطعات به کار گرفته شده در ساخت این دستگاه های خط تولید دان بالا باشد به همان میزان راندمان کاری نیز افزایش خواهد یافت در ادامه به توضیح قطعات مختلف آسیاب دان پرداخته شده که عبارت است از…

بدنه آسیاب دان

بدنه آسیاب دان - اندیشه سبز

در ساخت و طراحی بدنه آسیاب مرغداری از ورق های آهنی با ضخامت های متفاوت استفاده شده است که بر حسب نوع نیاز پرورش دهنده از قابلیت سفارشی سازی برخوردار است. ورق های آهنی به کار رفته در آسیاب مرغداری ضخامتی بین 2 الی 6 میلیمتر را دارا می باشند.

شاسی های به کار رفته در ساخت آسیاب دان از نبشی های مقاوم صنعتی بوده که احتمال لرزش در هنگام آسیاب دان را به صفر میرساند. این دستگاه با پوشش رنگ کامل روانه بازار فروش شده است.

موتور آسیاب مرغداری

موتور آسیاب مرغداری - اندیشه سبز

یکی از مهم ترین تجهیزاتی که در ساخت آسیاب مرغداری به کار گرفته می شود موتور آن است زیرا عمده نیروی دستگاه برای عمل خردکنی دان از طریق همین موتور تامین می شود.

بدین منظور فروشگاه اندیشه سبز در در تجهیز آسیاب مرغداری از بهترین و برترین برندهای موتور روز دنیا نظیر موتوژن، الکتروژن و درجه یک چینی با قدرتی بین 2 تا 50 اسب بخار استفاده کرده است تا پرورش دهنده به راحتی بتواند اقدام به آسیاب دان خط تولید خود کند. موتور آسیاب دان دارای 3000 دور در دقیقه است.

توری آسیاب مرغداری

توری آسیاب مرغداری - اندیشه سبز

توری های به کار گرفته شده در آسیاب مرغداری متشکل از درزهای مشبک هستند که این درزها بنا به سن و نوع پرنده از قابلیت تغییر برخوردار است.

جیره غذایی انتخابی برای طیور از طریق حفره های موجود در این  توری ها گذشته و برای انتقال به میکسر مرغداری آماده می شوند.

تعداد توری ها برای تهیه جیره غذایی دام 2 عدد به شماره 3 بوده و برای مصارف مرغداری تعداد این توری ها به 2 تا 4 عدد در شماره های 6، 8، 10 و 12 می باشد که نسبت این توری ها نیز بر حسب انتخاب خریدار قابل تغییر است.

چکش آسیاب دان

این دستگاه جهت آسیاب جیره غذایی دام و طیور از تعدادی چکش تشکیل شده است که بتواند به بهترین نحو ممکن اقدام به خرد کردن مواد مصرفی کند. دو طرف چکش های این دستگاه از قابلیت خرد کردن برخوردارند و دارای ضخامتی بین 5 الی 8 میلیمتر می باشند. لازم به ذکر است تعداد چکش هایی که فضایی داخلی آسیاب مرغداری را تشکیل داده 16 الی 48 عدد می باشد.

بخش ورود و خروج آسیاب مرغداری

در طراحی و ساخت این دستگاه توسط مهندسین مجموعه اندیشه سبز با در نظر گرفتن کاربری آسان برای پرورش دهنده از ورودی و خروجی مواد مصرفی برخوردار است. بخش ورود و خروج آسیاب دان به منظور انتقال آسان برای آسیاب و خروج آن جهت انتقال به میکسر در نظر گرفته شده که همین کار منجر به بالا رفتن کارایی دستگاه شده است.

میکسر مرغداری و دامداری 

میکسر مرغداری و دامداری - اندیشه سبز

یکی از ماشین آلات مورد استفاده در مرغداری و دامداری ها میکسر میباشد که مواد آسیاب شده توسط آسیاب دان را مخلوط میکند تا موادی یکدست به عمل آید.

این میکسرهای در ظرفیت های گوناگون تولید و روانه بازار فروش میرسد که اغلب ظرفیتی مابین یک الی پنج تن را دارا هستند. میکسر مرغداری و دامداری دارای دریچه برای بازدید روند میکس و یک پاکت برای انتقال جیره مصرفی دام و طیور است.

تجهیزات تشکیل دهنده میکسر

تجهیزات به کار رفته در میکسر مرغداری و دامداری متفاوت است که بالا بودن کیفیت آنها سبب شده عمل میکس مواد به خوبی صورت گیرد. این تجهیزات عبارتند از…

بدنه میکسر مرغداری و دامداری

بدنه میکسر مرغداری و دامداری - اندیشه سبز

جنس بدنه میکسر هم از آهن بوده که ورق های به کار رفته در ساخت آن از ضخامتی بین 2 تا 5 میلیمتر برخوردار است. شاسی های این میکسر از لوله های 2 تا 6 اینچی می باشد که با توجه به ظرفیت دستگاه انتخابی کاربر از قابلیت تغییر برخوردار است. میکسر مرغداری با پوشش رنگ کامل تولید شده اند که به دلیل برخورداری از شاسی های مناسب استقامت بالایی در حین میکس دارند.

موتور و سیستم کار میکسر 

موتور و سیستم کار میکسر - اندیشه سبز

یکی از اجزای جدایی ناپذیر میکسر مرغداری و دامداری موتور آن است. قدرت موتورهای به کار رفته در این دستگاه ها متفاوت است و شامل قدرتی مابین 4 تا 30 اسب بخار می باشند که همین امر باعث شده عمل میکس مواد مصرفی دام و طیور به خوبی صورت گیرد.

موتورها از طریق تسمه پولی به دستگاه میکس متصل شده اند تا چرخش به خوبی صورت گیرد.

ماردون میکسر مرغداری

ماردون همان قسمت مارپیچ مانند دستگاه است که عمل میکس را انجام می دهد. ضخامت ماردون بسته به تناژ دستگاه مابین 3 الی 6 میلیمتر متغیر بوده و قطر آن 20 تا 48 سانت می باشد. 

بالابر مرغداری

بالابر مرغداری - اندیشه سبز

در خط تولید دان یکی دیگر از تجهیزات پرکاربرد بالابر مرغداری می باشد که جیره غذایی دام و طیوری که آسیاب و میکس شده اند را انتقال میدهد. بالابر ها شامل ورودی و خروجی دان هستند و از لحاظ ارتفاع به 2 تا 10 متر می رسند که این مقوله نیز قابل تغییر بر حسب سفارش مشتری است. موتوری که بر روی بالابرها تعبیه شده است دارای قدرت  2 اسب بخار است.

اجزای به کار رفته در بالابر

بالابر مرغداری نیز از اجزای مختلفی ساخته شده است که در ادامه به تشریح هر یک از این  اجزا پرداخته ایم…

بدنه بالابر مرغداری 

بالابرها اغلب بر حسب آسیاب دان و میکسر انتخابی به خریدار معرفی می گردد. بالابر مرغداری دارای لوله به شماره 12 تا 18 می باشد که از پوشش رنگ استاتیک برخوردار است. مارپیچ بکار رفته در این بالابرها دارای ضخامت 3 میلیمتری می باشد.

هر چقدر ضخامت لوله بیشتر باشد دوام و طول عمر آن نیز به همان میزان بالا خواهد رفت. اگر قصد خرید بالابر مرغداری را دارید حتما مواردی نظیر جنس لوله، ضخامت و نوع آلیاژ به کار رفته را مدنظر قرار دهید تا در طول دوره استفاده مشکلی متوجه شما نشود.

موتور

جهت تامین انرژی لازم در بالابر مرغداری فروشگاه اندیشه سبز در تجهیز آن از موتورهای درجه یک چینی با قدرت دو اسب بخار استفاده کرده است. هنگام خرید بالابر مرغداری حتما جهت داشتن کارایی مطلوب به موتور دستگاه توجه ویژه ای داشته باشید.

نحوه کار آسیاب میکسر بالابر

با انتقال دان و یا جیره غذایی  مصرفی دام و طیور به داخل آسیاب دان چکش ها و تیغه های ضربه زن  شروع به کار می کند و عمل خردکنی آغاز می شود. پس از آسیاب جیره مواد توسط بالابر به میکسر انتقال داده میشوند و عمل میکس مواد بدین طریق شروع می شود از آنجایی که طیور از قابلیت انتخاب دان مورد علاقه خود برخوردارند با میکس شدن مواد توسط میکسر امکان شناسایی دان مورد علاقه از بین رفته و طیور کل جیره در نظر گرفته شده را مصرف می کنند و بدین طریق تمامی املاح و مواد مورد نیاز بدن طیور تامین می شود.

مزایای استفاده از آسیاب میکسر مرغداری

استفاده از آسیاب میکسر مرغداری مزایای گوناگونی دارد که عبارت است از…

  • کاهش هزینه های تهیه دان
  • جلوگیری از هدر رفت سرمایه در مرغداری
  • کسب سود از طریق فروش جیره غذایی آسیاب و میکس شده
  • تازه بودن دان مصرفی
  • به دست آمدن جیره غذایی متعادل 

قیمت آسیاب میکسر بالابر مرغداری

فروشگاه اندیشه سبز به دلیل فروش بی واسطه از کارخانه کمترین قیمت را نسبت به بازار فروش برای آسیاب میکسر و بالابر مرغداری و دامداری در نظر گرفته است که پرورش دهنده بتواند با پرداخت هزینه کمتر سود قابل توجهی را به دست آورد. دستگاه های ارائه شده از فروشگاه اندیشه سبز از قابلیت سفارشی بر حسب نوع نیاز کاربران برخوردارند. در ساخت آسیاب میکسر و بالابر مرغداری از بهترین متریال های روز دنیا استفاده شده است. قیمت این دستگاه ها بر حسب ظرفیت، مشخصات فنی و… قابل تغییر است.

مشاوره رایگان پیش از خرید

شما میتوانید برای آگاهی بیشتر و کسب اطلاعات دقیق تر در خصوص آسیاب میکسر بالابر مرغداری می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید تا بر حسب نوع نیاز و ظرفیت متناسب با پرورش شما بهترین پیشنهاد توسط کارشناسان مجموعه ارائه گردد. مشاوران ما در فروشگاه اندیشه سبز آماده پاسخگویی به سوالات شما کاربران هستند.

گارانتی و خدمات پس از فروش

آسیاب میکسر و بالابر مرغداری های عرضه شده توسط کارخانه اندیشه سبز دارای یکسال گارانتی و خدمات پس از فروش 10 ساله هستند که شما می توانید سال های متمادی پس از خرید نیز هنگام بروز مشکل و یا نیاز به تامین قطعه با واحد خدمات پس از فروش در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای اطلاع از پاسخ به نظر خود، شماره همراه را در کادر زیر وارد کنید.