خرید هیتر برقی فن دار | قیمت بخاری برقی تکفاز و سه فاز |هیتر خانگی و صنعتی

بخاری برقی یا هیتر برقی وسیله ای برای تولید گرمای پاک و بدون آلودگی است و در مکان های مختلف اداری، کاری، کارگاهی، خانگی، صنعتی و … کاربرد دارد. کارخانه اندیشه سبز، انواع مختلف هیترهای برقی خانگی، کارگاهی، صنعتی، سه فاز، تکفاز، فن دار، تابشی و … را برای استفاده در محیط های مختلف تولید کرده که در ادامه مشاهده می کنید. 

تولید هیتر برقی فن دار  در دو نوع تکفاز و سه فاز 

کارخانه اندیشه سبز، بخاری های برقی خود را در دو نوع خانگی تکفاز و صنعتی سه فاز تولید کرده است تا نیاز گرمایشی مکان های وسیع تری را پوشش دهد. هیتر برقی صنعتی که برای گرمایش سالن ها و کارگاه های بزرگ کاربرد دارد، از برق سه فاز تغذیه می کند و هیتر برقی خانگی که معمولا برای گرمایش خانه، ویلا، کانکس و … کاربرد دارد، از برق تکفاز 220 ولت تغذیه می کنند. 

از هیتر برقی صنعتی و خانگی در چه مکان هایی استفاده می شود؟

بخاری های برقی جزو سیستم های گرمایشی ساده و سریع هستند که بدون نیاز به دودکش و یا نصب و راه اندازی، شروع به کار می کنند. از طرف دیگر هزینه های نگهداری و سرویس پایینی دارند.

از هیتر برقی صنعتی و خانگی در چه مکان هایی استفاده می شود؟ - اندیشه سبز

در صورتی که یک هیتر برقی صنعتی و بزرگ دارید، می توانید از آن جهت گرمایش گلخانه، مرغداری، سالن پرورش طیور، سالن پرورش قارچ، سالن نگهداری پرنده های زینتی، کارگاه های صنعتی و تولیدی، راهروها و سالن های بزرگ و … استفاده کنید. در حالت کلی هیترهای برقی بزرگ در کلیه مکان های دارای برق سه فاز قابل استفاده است.

بخاری برقی خانگی و کوچک نیز برای گرم کردن اتاق خواب، اتاق کودک، زیر کرسی، مغازه، دفتر کار، کانکس های نگهبانی، کیوسک ها، ویلاها و … کاربرد دارند. در حالت کلی، بخاری های برقی خانگی در تمامی مکان های دارای برق تکفاز قابل استفاده است. 

بررسی فضای قابل گرمایش بخاری برقی خانگی و صنعتی

فضای قابل گرمایش بخاری الکتریکی به تعداد المنت ها و ظرفیت گرمایشی آن بستگی دارد. به عنوان مثال بخاری برقی فن دار به دلیل داشتن فن پخش کننده گرما، فضای بیشتری را گرم می کند. جت هیتر برقی 15 کیلووات که دارای 10 المنت است، برای یک سالن بزرگ کاربرد دارد. 

بررسی فضای قابل گرمایش بخاری برقی خانگی و صنعتی - اندیشه سبز

یا بخاری برقی فن دار 9 کیلووات برای گرم کردن یک فضای 40 متری مناسب خواهد بود و برای گرم کردن یک اتاق 12 متری، استفاده از بخاری کم مصرف خانگی کفایت خواهد کرد. معمولا در فضاهای کوچک از هیترهای تابشی و در فضاهای بزرگ از هیترهای فن دار استفاده می شود. 

قیمت هیتر برقی های اندیشه سبز چقدر است؟

قیمت انواع بخاری های برقی بستگی به تعداد المنت ها، ظرفیت گرمایی، ابعاد و سایر قطعات به کار رفته در آن دارد که در لیست فوق می توانید قیمت انواع آنها را مشاهده کنید. قیمت فروش هیتر برقی و بخاری برقی به صورت مرتب بروزرسانی می شود، هم چنین از طریق تماس با تیم فروش نیز می توانید از قیمت بروز هیترهای برقی کوچک و بزرگ این کارخانه مطلع شوید.

نحوه خرید هیتر برقی صنعتی و خرید بخاری برقی خانگی چگونه است؟

جهت سفارش و خرید بخاری برقی هم می توانید به صورت مستقیم از سایت اقدام کنید و هم پس از تماس با تیم فروش و دریافت مشاوره رایگان، امکان سفارش هیتر برقی مورد نظر وجود دارد. پروسه ثبت و ارسال سفارش در صورت خرید از سایت آسان تر بوده و در هر ساعت از شبانه روز، امکان خرید وجود دارد. 

بررسی تفاوت بخاری برقی فن دار با هیتر تابشی

هیتر برقی صنعتی فن دار و بخاری برقی خانگی فن دار، توانایی پخش گرما به عمق بیشتری از محیط را دارند و به دلیل گردش هوا توسط فن، کل فضا در زمان کمی گرم می شود. از طرف دیگر، المنت های به کار رفته در هیترهای برقی فن دار، خطر کمتری داشته و دارای پوششی از فین گالوانیزه هستند. 

بررسی تفاوت بخاری برقی فن دار با هیتر تابشی - اندیشه سبز

اما بخاری های برقی تابشی برای گرمایش اتاق خواب و محیط های آرام مناسب هستند چرا که ممکن است صدای فن آزار دهنده باشد و به دلیل استفاده از المنت های شیشه ای، مصرف برق نسبتا پایین تری نسبت به بخاری برقی فن دار دارند. 

ویژگی های مهم هیترهای برقی اندیشه سبز کدامند ؟

بخاری های الکتریکی تولید شده در این کارخانه دارای تفاوت هایی نسبت به نمونه های مختلف بازار هستند که در ادامه به مهم ترین آنها اشاره خواهد شد. 

الف – استفاده از المنت های فین دار 

المنت های به کار رفته در بخاری های برقی فن دار این کارخانه، از نوع استیل با پوششی از فین گالوانیزه هستند که سبب افزایش راندمان حرارتی بخاری ها می شود. حداکثر گرمای تولیدی از المنت ها گرفته شده و در محیط پخش می شود. 

ب – فن پخش کننده گرما از مارک دمنده

در قسمت پشتی تمامی بخاری های برقی فن دار، یک فن پخش کننده هوا از مارک دمنده تعبیه شده است تا ضمن کمک به گردش هوای محیط، حرارت تولیدی المنت ها را در زمان کوتاهی در محیط پخش کند. همین قابلیت سبب شده تا از بخاری ها به عنوان جت هیتر برقی نیز استفاده شود. جت هیترهای برقی، کاربرد وسیعی در گلخانه ها و سالن های پرورش قارچ و طیور دارند.  

ج – کارکرد ایستاده و رومیزی 

هیترهای برقی فن دار، دارای پایه قابل تنظیم هستند که می توان جهت پخش گرما را تغییر داد، این بخاری ها به صورت رومیزی استفاده می شود. اما هیتر تابشی اندیشه سبز به صورت ایستاده طراحی شده اند و امکان تنظیم ارتفاع و تنظیم زاویه پخش گرما را دارد. بنابراین هم هیتر برقی رومیزی و هم بخاری برقی ایستاده در لیست محصولات کارخانه اندیشه سبز وجود دارد. 

د – قابل اتصال به ترموستات محیطی 

بخاری های تولید شده در کارخانه اندیشه سبز، توانایی اتصال به ترموستات محیطی را دارند. این ویژگی برای بخاری های برقی صنعتی و کارگاهی کاملا ضروری بوده و به حفظ مداوم دمای سالن کمک می کند. ضمن اینکه از مصرف زیاد برق نیز جلوگیری خواهد کرد. 

هـ – دارای سیستم های ایمنی

وجود سیستم ایمنی در سیستم های گرمایشی به خصوص بخاری های برقی ضروری بوده و از بروز حادثه جلوگیری می کند. سیستم هایی همچون قطع کن حرارتی و کنتاکتور در بخاری های برقی اندیشه سبز تعبیه شده اند تا ضریب ایمنی محصول افزایش یابد. 

و – امکان تنظیم مسیر پخش گرما 

در هیترهای گرمایشی ایستاده و رومیزی اندیشه سبز، قابلیتی تعبیه شده تا بتوان زاویه و مسیر پخش گرما را به سمت دلخواه تغییر داد. این ویژگی به استفاده بهینه گرما و جلوگیری از هدر رفت انرژی کمک می کند. 

یک بخاری برقی صنعتی کم مصرف چه ویژگی هایی دارد؟

یک بخاری برقی صنعتی کم مصرف چه ویژگی هایی دارد؟ - اندیشه سبز

یک هیتر برقی کم مصرف با مصرف کمترین میزان برق، بالاترین مقدار حرارت را تولید می کند. وجود ترموستات محیطی، فن پخش کننده گرما و المنت های فین دار، قابلیت هایی هستند که به کاهش مصرف برق و افزایش راندمان حرارتی دستگاه کمک می کنند. استفاده از المنت های شیشه ای در هیترهای تابشی نیز تا حد زیادی به کم مصرف شدن بخاری کمک می کند. 

از جت هیتر برقی اندیشه سبز در چه مکان هایی می توان استفاده کرد؟

هیتر برقی فن دار به عنوان جت هیتر برقی نیز شناخته می شود که در دو نوع تکفاز و سه فاز تولید شده است. جت هیتر برقی تکفاز برای گرمایش خانه و محیط های کوچک کاربرد دارد و از جت هیتر برقی سه فاز برای گرم کردن گلخانه، سالن پرورش قارچ، سالن نگهداری طیور و … می توان استفاده کرد. 

یکسال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش

تمامی محصولات کارخانه اندیشه سبز من جمله هیترهای برقی از گارانتی یکساله و خدمات پس از فروش 10 ساله بهره مند هستند که پس از خرید و تحویل محصول، برای خریدار گرامی فعال می شود. 

دریافت مشاوره و راهنمایی قبل از خرید 

در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر و یا دریافت مشاوره، می توانید با یکی از شماره های درج شده تماس گرفته و ضمن دریافت راهنمایی های لازم، محصول مورد نظر خود را نیز به صورت تلفنی به کارشناسان اندیشه سبز اعلام بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای اطلاع از پاسخ به نظر خود، شماره همراه را در کادر زیر وارد کنید.